BenQ DC E1050t dijital kamera :

BenQ'nun 10 megapiksellik yeni modeli BenQ E1050t dijital fotoğraf makinesi 3x optik zumu ve 3 inç büyüklüğündeki LCD ekranı ile dikkati çekiyor. BenQ'in yeni modelindeki yenilikçi dokunmatik kullanıcı arayüzü kullanıcıların kameranın ekranına parmaklarıyla tıklayarak fotoğraf çekmelerine, parmaklarıyla daire çizerek zum yapmalarına ve ekranı sallayarak görüntüleri izlemelerine ya da fotoğrafları ekrana getirmelerine olanak tanıyor. BenQ E1050t dijital fotoğraf makinesi AF yardımcı ışığı, 16:9 çekim modu, Night Scene (Gece Çekim) modu ve 29 adet hazır çekim senaryosu özellikleriyle net ve canlı renklere sahip fotoğraflar sunuyor.
line - DC E1050t Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları
benq dc e1050t - DC E1050t Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları

BenQ E1050t dokunmatik ekran
BenQ DC E1050t dijital devrimsel nitelikteki dokunmatik LCD ekranıyla buton ağırlıklı kontrol yöntemini rafa kaldırıyor. Böylece kullanıcılar az sayıda farklı parmak hareketleriyle fotoğraf v video görüntü çekimi ve ardından izleme ve diğerler gibi gerekli tüm işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

benq e1050t - DC E1050t Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları

BenQ E1050t dijital fotoğraf makinesi
Çekilen görüntülerin belirli bir bölümü büyütülmek istendiğinde sadece parmak ucunuzla bu bölge üzerinde bir daire çizmeniz yeterli oluyor. BenQ DC E1050t dijital kamera işaretlenen bu alana 12x yakınlaştırma yapabiliyor. Ayrıca büyütülen alan orijinal resimden ayrı olarak kaydedilebiliyor. BenQ DC 1050t modelinde bulunan 29 farklı çekim programı ise hemen her türlü ortama uygun önceden tanımlı ayarlar aracılığıyla pratik ve çabuk çekim olanağı sunuyor.

benq dc e1050t camera - DC E1050t Resimleri, Özellikleri, Fiyatı ve Yorumları

BenQ DC E1050t ile geniş format fotoğraf çekimi
BenQ DC E1050t modeli ile artık çekilen fotoğraf ve video görüntülerin ekrana getirilerek izlenmesi de son derece kolay gerçekleştiriliyor. Fotoğrafları ekranda izlerken bir diğer resme geçmek için parmağınızı ekranından bir kenarından diğerine doğru kaydırmanız yeterli.