Klozeti artık indiremeyeceksiniz!

Evin erkekleriyle sırf bu yüzden tartışma yaşayan kadınlara müjdeeee! Kocanızın, sevgilinizin ya da erkek kardeşinizin tuvalette sürekli indirmeyi unuttuğu klozet kapağı için devrim niteliğinde bir tasarımın tanıtımını yapmaktan gurur duyuyoruz. Robotuvaletle 'indir kaldır' derdine son. Bırakın işi bu özel tuvalet yapsın!
kadin klozet 1 - Kadınları mutlu eden klozet!
İlk bakışta bunun, Yıldız Savaşları filminin kahramanlarından Darth Vader'ın tuvaleti olduğunu düşünmek mümkün. Ancak o kadar ileri gitmeye gerek yok! Bu kişiye özel tuvalet tasarımıyla artık ne erkekler zor durumda kalacak ne de kadınlar. Ne erkekler sürekli bir buyruk altında yapmak zorunda kaldıkları o işi yapacak ne de kadınlar çoğu zaman tiksinerek dokundukları klozet kapağını indirmeye kalkacak.
İşte size Robotuvalet. Bir başka deyişle tuvalette devrimin ta keindisi. Erkeğe özel hazırlanan kızıl ötesi ışınla hareketleri izleyen tuvalet sayesinde, kapaklar otomatik olarak açılıp kapanabiliyor. Böylelikle tuvalette işini görecek bir erkek ne kapağı açmak zorunda ne de işi bitince indirmek zorunda kalıyor.
Tuvalet erkeklere özel olarak hazırlandığı için renk seçiminde de siyaha yer verilmiş. 1 ile 5 dakika arasında ne yaptıysanız yaptınız, sonra klozet kendiliğinden kapanıyor. Özellikle erkek çocukları için tasarlanan tuvaletler, kişinin boyuna göre de alçalıp yükselebiliyor. Çocuklarını tuvalette herhangi bir klozet faciası yaşamasını istemeyen ebeveynlere seslenen tuvaletler, hem erkek hem de kadın dünyasına büyük bir kolaylık sağlıyor.
Sonunda indirmekten kurtuldunuz hanımlar!