52967932 - Mio Explora K75 cep telefonu

Mio Explora K75 GPS'li cep telefonu, Asya'nın en etkili global IT etkinliği olan Computex Taipei 2009'da En İyi Seçim ödülünü almaya layık görüldü.

Mio Explora K75 GPS’li cep telefonu, Asya’nın en etkili global IT etkinliği olan Computex Taipei 2009’da “En İyi Seçim” ödülünü almaya layık görüldü. Explora K75, GPS kategorisinde en iyi olan, eşsiz kombinasyonu, geliştirilmiş Mio Spirit Mobil navigasyon yazılımının sunduğu net harita görünümü, hızlı POI (İhtiyaç Noktası) ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile dikkat çekiyor.

En önemli bilgi ve bilgisayar ürünleri için bir kriter olan Computex Taipei “En İyi Seçim” ödülünü alabilmek için bu yıl 170 aday ve yaklaşık 400 ürün yarıştı.

Mio Teknoloji Başkanı Samuel Wang, Explora K75’in, Mio Spirit navigasyon yazılımının uygulandığı ilk cep telefonu olduğunu, profesyonel navigasyon teknolojisi, iletişim özellikleri ve eğlenceye yönelik yetenekleriyle müşteriler için mükemmel bir seçenek oluşturduğunu belirtti. Mio K75, aynı zamanda, WIFI, GSM Quad band, 3.5G data connection ve Bluetooth® gibi en son çıkan kablosuz teknolojileri de içeriyor. 3.5 inç dokunmatik ekranı, Office Mobile, 3.0 megapiksel kamerası ve multimedia player, kullanıcıların mobil ve proaktif olmaları için gerekli olan tüm özellikleri sunuyor. İnce ve zarif görüntüsünün yanında yenilikçi donanım ve yazılım özellikleri Mio K75’i gerçekten benzersiz bir GPS telefonu yapıyor.

Mio Teknoloji’nin Global Marcom Direktörü Justine Liu, Mio Explora K75’in GPS’li cep telefonu sektöründe bir atılım olduğunu belirtti. Justine Liu, geçtiğimiz yıllarda, Mio Leap K1 ve Explora G50 GPS’li cep telefonları ile de Computex Taipei fuarında “En İyi Seçim” ödülünü aldığını belirterek, Mio’nun ileri teknoloji navigasyon ürünlerini sunmaya devam edeceğini belirtti.

2- 6 Haziran tarihleri arasında Taipei’de düzenlenecek olan Computex Taipei fuarıyla ilgili detaylı bilgiye www.mio.com/tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Computex Taipei “En İyi Seçim” Ödülü

En İyi Seçim Ödülü temsilcileri; üst sanayi, medya, çeşitli sanayi ve prestijli kurumların profesörlerinden oluşturulan bir değerlendirme grubunun kararıyla verilir. Dünyanın ikinci büyük bilgi ve bilgisayar teknolojileri fuarı olan Computex Taipei, sektördeki teknolojik gelişmeleri teşvik etmek için 2002 yılında “En İyi Seçim” ödülünü vermeye başladı. Taipei Dünya Ticaret Merkezi’nin Nangang sergi salonunda gerçekleştirilecek olan ödül töreninde toplam 12 farklı kategoride verilecek ödüller 2 Haziran 2009’da sahiplerini bulacak.
Bilgi için:

Leo Google Page Ranking/ Tel: 0 (212) 373 40 22