Philips’in geliştirdiği dünyanın sinema perdesiyle aynı orana sahip ilk televizyonu Cinema 21:9 sinema tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Geleneksel LCD televizyonlar, özellikle DVD gibi yayınlarda, ekranı doldurmak için görüntüyü bozuyorlar. İzlenen görüntü üstte ve altta siyah çizgiler olarak yansıtılıyor. Cinema 21:9 adlı ürün ise, izleyiciye daha önce evde yaşanmayan sürükleyici bir sinematik izleme deneyimi yaşatıyor. Cinema 21:9, 21:9 görüntü boyutu ve 56 inç ekran özelliği sayesinde filmleri sinemada olduğu gibi aktarıyor. Bu ürün üç taraflı Ambilight Spectra teknolojisi ile birlikte izleme deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.Cinema2191244130607 - Philips’ten Eşsiz Sinema Keyfi
PhilipsCinema 21.9, dünyanın ilk sinema boyutlarına sahip LCD televizyonu.

Sinema tutkunları, bu ürün ile evde film izlerken, filme kendilerini kaptırmaları için gerçek bir sinema keyfi yaşayacaklar. Tabi burada Ambilight teknolojisini de unutmamak lazım. Sinema salonlarını zor durumda bırakan ve dünyanın ilk sinema boyutlarına sahip televizyonu olan Cinema 21:9, Türk tüketicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.