Telefon etmenin en kolay yolu

tel6za - Telefon Etmenin En Kolay Yolu

Bireylere ve kurumlara yönelik avantajlı telefon görüşmesi seçenekleriyle telekomünikasyon sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Doğan Telekom, özellikle sık ve yoğun olarak şehirlerarası ve uluslararası arama yapanlar için DID-2008 Dialerlı Telefon ile büyük bir kolaylık sunuyor.

Uluslararası ve şehirlerarası konuşmalarda tasarruf sağlayan AraKart arama kartları ile kullanılabilen bu Dialerlı (otomatik çevirme cihazlı) Telefon, kolayca kurulup hemen çalıştırılabiliyor. Bu telefonun en önemli özelliklerinden biri, arama kartı kullanırken çevrilmesi gerekli olan 0811 numarası ve PIN kodlarını kendi içerisinde otomatik olarak çevirmesi.

DID-2008 Dialerlı Telefon, doğrudan telefon hattına bağlanarak, şehirlerarasına, cep telefonlarına ve uluslararasına doğru tüm aramaların, kendi içinde yer alan otomatik çevirme cihazı ile kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. Ayrıca, kullanılmakta olan telefon hattı uluslararası aramalara kapalı olsa da, DID-2008 Dialerlı Telefon sayesinde bu aramalar da rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

DID-2008’i kullanmak için yapılması gereken tek şey, sabit telefona bağlı telefon kablosunu çıkartarak, Dialerlı Telefon’un altındaki telefon hattı girişine takmak. Bu basit işlemden sonra DID-2008 Dialerlı Telefon devreye giriyor.

DID-2008 Dialerlı Telefon satın alanları bir sürpriz daha bekliyor: Doğan Telekom’dan 55 YTL’lik (1000 kontör) AraKart International! Tüm alıcılara hediye edilen 1000 kontör değerindeki AraKart International ile ABD, Almanya, İngiltere ve Rusya ile 333 dakika, şehirlerarasında ise 400 dakika görüşme yapılabiliyor.

Kullanıcılar, www.arakart.com.tr’ye girerek sahip oldukları DID-2008 Dialerlı Telefonları üzerinden yaptıkları görüşmelere ait tüm detaylara, tarife bilgilerine ve kontör sayısı gibi bilgilere erişebiliyorlar. Dilerlerse daha önce satın almış oldukları AraKart International arama kartına ait kontörlerini de DID-2008 Dialerlı Telefon üzerinden kullanmaya devam edebiliyor.

DID-2008 Dialerlı Telefon ile yapılan şehiriçi aramalar, kullanıcıların mevcut telekom operatörü tarafından ücretlendirilirken, telefon üzerinde tanımlı ses hizmetlerinin tamamı Doğan Telekom tarafından sağlanıyor.


DID-2008’in Avantajları

- 55 YTL değerinde AraKart International 1000 kontör hediyesi
- Görüşmelerde %86’ya varan fiyat avantajları
- Tak-çalıştır sistemi
- Kolay kullanım
- Kontörü içinde
- PSTN santraller ile uyumlu
- Adaptör kullanmaya gerek yok
- 2 yıl garanti

DID-2008 Dialerlı Telefon ile ilgili ayrıntılı bilgi www.dogantelekom.com adresinden edinilebilir.