Symbian tabanlı mobil cihazınızda sebebini bilmediğiniz bellek sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? Bırakın eCleaner sizin yerinize temizlesin!

Yüklenen uygulamalar, firmware yükseltme işlemleri, gibi adımlardan kaynaklanan sebeplerle, Symbian'ların C: sürücüsü olarak geçen telefon hafızası dolabilir. Bu gibi durumlarda sistemin stabilitesine zarar vermeyen, gereksiz dosyalar silinebilir. eCleaner sizin yerinize bu dosyaları silerek, hem cihaz belleğinde yer açılmasını sağlıyor hem de bir parça hızlanmaya olanak tanıyor.

ecleaner resim1247565926 - Symbian'daki Kalıntıları Temizleyin!

Uygulama oldukça geniş özelliklerle donatılmış. Advanced ve normal olmak üzere iki farklı seçenek sunan yazılım; advanced seçeneği ile silinmesini istediğiniz klasörleri belirleyebilmenizi de sağlıyor. Start Clean Up seçeneği ile otomatik olarak temizleğe başlayan uygulama, 16GB boyutundaki hafıza kartını temizlemek için yaklaşık olarak 12 dakikaya ihtiyaç duydu.

Ram boşaltma, cihazı yeniden başlatma, paibtn temizliği gibi özellikleri bulunan yazılım, yüklü uygulama geçmişini temizlemek için sistem klasörlerine erişim iznine ihtiyaç duyuyor. Python tabanlı çalışan uygulamayı kullanabilmek için Python, Python Script Shell ve Ultra Module Pack yüklü olmalı.