8944591 - Wirofon Nedir? Wirofon faydaları nedir?

Wirofon Nedir?, Wirofon'nun faydaları nelerdir?, Servisin özellikleri nelerdir?, Wirofon'dan kimler yararlanabilir?, Wirofon kullanımında kısıtlamalar
Wirofon teknolojisi ile internet olan her yerden bilgisayarla da görüşme yapmak mümkün olacak. Bu yolla gerçekleştirilen aramalar, ev telefonu tarifesi üzerinden faturalandırılacak. Wirofon hizmetinden faydalanmak için Türk Telekom'a ait bir sabit hat ile 'SIP protokolü' destekli veya Windows Mobile işletim sistemli, WiFi uyumlu bir cep telefonu veya internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterli. Wirofon için ek bir abonelik bedeli ödenmeyecek.


Wirofon Nedir?


Wirofon kendi telefon tarifenizi kullanarak, internet üzerinden arama yapmanızı sağlayan bir servistir.

Wirofon'nun faydaları nelerdir?


Wirofon servisi ile hem yurt içinde hem yurt dışında ev telefonunuz her an sizinledir.
Görüşmeleriniz kendi ev telefonu tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
Görüşme ücretleri ev telefonu faturanıza yansıtılır.

Servisin özellikleri nelerdir?


Wirofon ile yurt dışından ve yurt içinden internet bağlantısı olan her yerden dilediğiniz kadar dilediğiniz numarayı ev telefonu tarifesiyle arayabilirsiniz.
Wirofon, WiFi destekleyen cep telefonu veya internet bağlantısı olan Windows ve MacOSX işletim sistemlerine sahip bilgisayarlar üzerinden kullanılabilir.

Wirofon'dan kimler yararlanabilir?


Türk Telekom ev telefonu aboneliği bulunan abonelerimiz, kendilerine ait ev telefonları üzerinden Wirofon servisini aktifleştirerek servisten yararlanabilirler.
Wirofon abonesi olan müşterilerimiz,İnteraktif Sozleşme imzalamışlarsa online Müşteri Hizmetleri portalı üzerinden yeni kullanıcı tanımlayabilir ve iptal edebilirler.
Tüm kullanıcıların servisi kullanımdan dolayı oluşan görüşme ücreti, üzerine Wirofon tanımlı olan ev telefonu faturasına yansıtılır.

Wirofon Resimleriwirofoncemyilmaz - Wirofon Nedir? Wirofon faydaları nedir?
Wirofon Cem Yılmaz


wirofon - Wirofon Nedir? Wirofon faydaları nedir?
WirofonWirofon kullanımında kısıtlamalar nelerdir?


Wirofon ile arama kısıtları, Wirofon özelliğinin verildiği telefon hattının kısıtlamaları ile aynıdır. (örneğin: Wirofon faturalarının geleceği ev telefonu yurt dışı aramaya kapalı ise
bu telefon üzerinden tanımlı Wirofon servisi için de yurt dışı aramalara kapalıdır. İstanbul'da olan ve yurt dışı aramalara kapalı bir telefon üzerinden Almanya'da bulunan bir kullanıcı İsviçre'ye bir Wirofon araması yaparsa, arama sanki İstanbul'daki telefondan yapılıyormuş gibi değerlendirilir ve yurt dışı aramalara kapalı olduğundan aramaya izin verilmez.)
Bir abonenin birden fazla telefon aboneliği varsa her bir aboneliği için Wirofon servisini etkinleştirebilir. üzerine kayıtlı bir telefon hattı ile Wirofon yöneticisi olan bir abone, başka bir telefon hattına bağlı Wirofon sınırlı yetkili kullanıcı da olabilir.
Kullanıcı e-posta adresi aynı olabilir fakat kullanıcı adları tekil kişi olacaktır. Her Wirofon kullanıcısının günlük kullanım limiti vardır.