Opera Türkiye Takımı olarak sizlere bir süredir hazırladığımız ve halen yayınlamakta olduğumuz projeler ile ilgili bilgi vermek istiyoruz

7441390 - Opera Türkiye Projeleri


Opera Türkiye Takımı olarak sizlere bir süredir hazırladığımız ve halen yayınlamakta olduğumuz projeler ile ilgili bilgi vermek istiyoruz…
Daha önce sizleri Opera Türkiye Undrground ile ilgili bilgi vermiş ve yakında yayınlanacak olan muhtemel çalışmalarla ilgili kısaca bilgilendirmiştik.
Artık Undergorund grubunun tüm çalışmalarını tek bir sayfa altında takip edebilirsiniz.
Opera Türkiye Pojeleri
Bu sayfanın hazırlanmasının en temel amacı ; Opera Tarayıcı kullanımına yönelik yapılmış olan tüm ciddi çalışmalara son kullanıcıların kolayca ulaşmasını sağlamaktır.
Proje kapsamında daha önce yayınlanmış olan Opera SSS , OperaTR Arama Motoru , Operayı Keşfet proje detaylarını bulabileceğiniz gibi ; daha önce duymadığınız tamamen yeni projeleri de ( Opera Türkçe Yardım Dosyaları , Opera’da Çalışmayan Siteler) görebileceksiniz.
İpuçları
Sayfanın sağ üst köşesindeki arama kutucuğunu kullanarak herhangi bir sorguyu Opera Türkçe kaynaklarda yaptırabilirsiniz.
Sayfanın alt bölümündeki "Hakkımızda ve İletişim" bölümünü kullanarak bizlere ulaşabilir ve hakkımızda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

op projeleri - Opera Türkiye Projeleri