1- George Foreman Elektrikli Izgarası

Masanızda oturmuş, birçok günlük görevinizi ve işinizi yapmakla meşgulken; canınız hiç harika bir barbekü hazırlayıp, afiyetle yemek istedi mi? Artık mükemmel bir ziyafet ile yapmak zorunda olduğunuz işler arasında, zor bir seçim yapmak zorunda değilsiniz! George Foreman USB Izgarası sayesinde; masanızın başından bile kalkmanıza gerek kalmadan, kendinize harika bir ziyafet hazırlayabilirsiniz.

20090719 1248031083 5p2c b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları


2- Hamster Tekerleği


Oldukça şirin görünümlü ve eğlendirici bir alet olan, bu hamster tekerleğini; bilgisayarınızın USB girişine bağladığınız zaman dönmeye başlıyor. Bazı zamanlarda insanlar; masa başında akşamlara kadar çalışırken, sanki bir hamster tekerleği içinde koşuyormuş ve hiçbir yere gidemiyormuş gibi hissedebilirler. İşte bu harika USB oyuncağı; rutin yaşamlarımız boyunca, hep bir hamster gibi boş bir yarış içinde olduğumuz hissinin, alaycı bir temsilcisi olarak kullanılabilecek olan, mükemmel bir tasarımdır. Belki hiç de bu şekilde hissetmeyen kişiler olabilir. Belki de sadece, çalışma yerlerine evcil hayvanlarını götüremeyen kişiler; bu küçük alet aracılığıyla, kendi rutin işleriyle ilgilenirken, yanı başlarındaki bir hamsterla, bu özlemi gidermek isteyebilirler.

20090719 1248031083 fczy b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları3- Plazma Topu

USB Plazma Topu cihazı sayesinde; bir bilim müzesini, masanızın hemen üstüne getirebilirsiniz. Bu aleti, bilgisayarınızın USB girişine taktığınız zaman; oldukça muhteşem bir görünüme sahip olan kürenin yüzeyine dokunarak, olağan üstü görsel bir şölen oluşturan yeşil renkli plazmanın, parmak uçlarınıza doğru aktığını görebilirsiniz. Bu elektrikli küreler; özellikle çocuklar için oldukça eğlendirici bir yapıya sahiptir. Eğer bir okulda ya da kreşte çalışıyorsanız veya küçük bir çocuğa sahipseniz; ufaklıkların, bu plazma toplarıyla oynarken, ne kadar uzun süre eğlendirici ve mutlu dakikalar geçireceğini görebilirsiniz.

20090719 1248031083 fy24 b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

4- Füze Rampası

Bu USB bağlantılı, füze savunma sistemi sayesinde; çalışma masanızı, çığlık atan küçük çocuklardan, sürekli dır dır eden patronlardan ya da oldukça dedikoducu olan çalışma arkadaşlarınızdan koruyabilirsiniz. Bu mükemmel oyuncakla birlikte gelen dahili yazılım; füze sisteminin kontrolünü elinize geçirmenize ve istediğiniz yere nişan alarak, füzelerinizi ateşlemenize olanak sağlar. Birkaç tane USB çoğaltıcısını, dikkatli ve stratejik bir şekilde kullanarak; bu küçük oyuncular sayesinde, tüm ofisinizi bu küçük füzelerle kaplayabilirsiniz. Bu Dünya'daki en verimli koruma projesi olmayabilir. Fakat bir çalışma günü boyunca, eğlenceli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacağı kesindir.

20090719 1248031083 oy3w b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

20090719 1248031084 yihq b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

5- Turntable

Hiç eski plaklarınızı, bilgisayar ortamına aktararak, yedekleyip saklayabilmeyi dilediniz mi? Bu USB bağlantılı turntable (pikap) sayesinde; elinizdeki tüm eski plaklarınızı, bilgisayarınıza ve taşınabilir MP3 çalarınıza aktarıp yedekleyebilirsiniz. Tabi ki eski plaklarınızı, olabildiğince özen göstererek koruma dikkat etmelisiniz. Çünkü hiçbir dijital aygıt, orijinal bir plak kadar hoş bir ses çıkartamaz.

20090719 1248031085 8xj1 b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

6- Piller

Bu olağan üstü piller; muhtemelen, bu listedeki en kullanışlı ve faydalı icatlardan birisidir. Bu harika piller; bilgisayarınızın USB girişi aracılığıyla şarj edilebilir ve standart bir AA türünden pille çalışan, herhangi bir aleti çalıştırmak için rahatlıkla kullanılabilir. Sürekli seyahat halinde olan kullanıcılar için mükemmel derecede kullanışlı olan bir icat. Bu harika piller; normal bilgisayarlarda, diz üstü bilgisayarlarda ve hatta X-Box 360 konsollarında şarj edilebilirler. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu piller; fotoğraf makinenizin pilleri bittiği zaman ve örneğin, yanınızda diz üstü bilgisayarınız da bulunurken, rahatlıkla doldurup kullanabileceğiniz, yepyeni piller olarak hayatınızı değiştirebilir. Bu harika piller sayesinde; bir daha hiçbir zaman, seyahat halinde pilleriniz bitse bile, pil almak zorunda kalmazsınız. Bu USB pilleri yanınızda taşıyın ve sürekli dolu olan ya da doldurulabilen pillere sahip olun!

20090719 1248031085 pjoo b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

7- Gitar

USB bağlantılı bu elektro gitar; direkt olarak bilgisayarınıza bağlanır ve bilgisayarınızda bulun dahili yazılımlarla iletişime geçerek; direkt olarak çaldığınız müzikleri, bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlar. Bu mükemmel elektro gitar sayesinde; oldukça karmaşık olan adaptörleri takmaktan, sürekli kaliteyi düşüren mikrofon mekanizmaları kullanmaktan kurtulabilir ve elektro gitarınızın detektörlerinin algıladığı seslerden, direkt olarak bilgisayarınıza müzik kaydedebilirsiniz. Elektro gitarın yazılımı; aklınıza gelebilecek olan her türlü sesi çıkartmanıza olanak sağlayan, ses efekti modelleme kitleriyle birlikte gelmektedir. Taşınabilir bir şekilde müzik kaydedebilme işlemi; hiç bu kadar kolay bir hale gelmemişti!

20090719 1248031086 u2cx b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

20090719 1248031086 aa3m b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

8- Fiziksel Kilitli USB Belleği

USB belleğiniz için kullanabileceğiniz en mükemmel güvenlik önlemi! Günümüzde güvenlik yazılımları, bazı bilgisayar korsanları tarafından kırılabilmekte ve atlatılabilmektedir. Fakat bu USB belleği; belleğin kullanımını, fiziksel bir kilit aracılığıyla engelliyor ve sadece, gerekli anahtara sahip olan kişiler, bu belleği bilgisayarlarına takıp kullanabiliyor. Tabi ki, 'Peki ya birisi, USB belleğin kilidini kırmaya çalışırsa ne olur?' şeklindeki bir soru aklınıza gelebilir. İşte burada durmak gerekir! Çünkü bu USB belleğin kilidinin kırılması için belleğin kendisini de kırılması gerekmektedir. Bu da belleğin içindeki tüm verilerin, kaybolması anlamına gelmektedir. Verilerinizi saklamak için bu USB belleğini seçerek; kendinizi, en gizli belgeleri taşımakta olan bir gizli ajan olarak hissedebilirsiniz.
20090719 1248031087 w2xp b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

9- Yiyecek Şeklinde ki USB bellekleri

Sıkıcı ve tek tip görünüme sahip olan, sıradan USB belleklerinden artık sıkıldınız mı? Vavolo'nun tasarladığı, bu harika görünümlü, yemek şeklindeki USB bellek koleksiyonunu, mutlaka görmelisiniz! Veri saklama aygıtınızla birlikte; en sevdiğiniz atıştırmalık yiyeceğinizi, herkese karşı sergileyin ve bu harika USB belleğini, bir bilgisayara takarken sizi gören tüm insanların, sıcak bir gülümseyişle size bakmasını sağlayın. Bu oldukça şirin USB bellekleri; bir konuşma başlatmak için mükemmel bir bahane olarak kullanılabilir. Ya da sadece süs olarak, anahtarlığınızda taşımak için çok uygun ve şirin bir aksesuar olarak kullanılabilir. Eğer yeni bir veri saklama sürücüsü almak istiyorsanız, bu harika USB bellekler; en mükemmel seçeneklerden birkaç tanesini oluşturmaktadır.

20090719 1248031087 4ji0 b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

10- USB Ayıcığı

Bu garip ve sapkın USB belleği; her insanın içindeki oyuncak ayı sadistinin, dikkatini çeken bir yapıya sahiptir. Çocukları aşırı derecede korkutma ve hassas yetişkinlerin, kendilerini kötü hissetmelerini sağlama konusunda, garantili olan bu acayip USB belleği; insanlara, küçük bir oyuncan ayının, kafasını bilgisayarın USB girişine sokup, sıkıştırmış gibi bir illüzyon oluşturuyor. Mizah anlayışı ve veri depolama cihazları birleştiği zaman; ortaya böyle mükemmel bir kombinasyon çıkabiliyor.

20090719 1248031087 kbd7 b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları

20090719 1248031087 kbd7 b - İlk yeni mesaja git Dünya'nın En Acayip Ve En Mükemmel USB Cihazları