Elastik Klavye MKB-1014, sıvıdan tozdan etkilenmiyor, kirlendikçe yıkanabiliyor ve esnek özelliği sayesinde kıvrılarak saklanabiliyor, taşınabiliyor. İşte detaylar.


Minton, pek çok kişinin korkulu rüyası olan "klavyeye kahve ya da çay dökme" kazalarına güvenli ve estetik bir çözüm getiriyor. Minton Elastik Klavye MKB-1014, "dökme" kazalarını trajik gelişmelere dönüştürmeden, sistem sorunları ve tamir sıkıntısı yaşatmadan çözüyor. Elastik Klavye, sudan ve tozdan etkilenmiyor. Kirlendiğinde rahatça temizlenebiliyor.

111111111111 - Klavyenize Kahve Dökün,Yıkayın !


Dahası da var

Esnek ve portatif özelliğiyle kolaylıkla taşınabiliyor, yer kaplamaması için kıvrılıp saklanabiliyor. Sessizce çalışarak klavye gürültüsünü en aza indiren Minton Elastik Klavye, 6 renk seçeneğiyle (siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz) neşeli kullanım ortamı sağlıyor.

Hem USB hem de PS/2 giriş adaptörü bulunan klavye, saklanabilen uzatma kablosuyla da kablo kirliliği oluşmasına engel oluyor. İki yıllık garantisi olan Minton Elastik Klavye MKB-1014, Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinde satılıyor.

Teknik özellikler


:: Windows98/Me/2000/NT/XP versiyonları ile uyumlu
:: Yıkanabilir ve hijyenik
:: Esnek ve portatif
:: Sudan ve tozdan etkilenmez
:: Sessiz
:: Siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz renk seçenekleri
:: USB arabirim; PS/2 giriş adaptörü SD/MMC kart desteği (2GB max)
:: USB uzatma kablosu
:: 2 yıl garantili