4story Özellikleri, 4story Görev Hedefi, 4story Görevler, 4story Irklar, 4story Video, 4story Resimleri, 4story oyunu hileleri

66456548 - 4story oyunu hileleri, 4story video ve Resimleri


Iberia'nın birbirine düşman iki krallığı 4Story'de karşı karşıya geliyor : Derion ve Valorian. Kimin için savaşacağına karar ver. Gizemli efsaneleri ortaya çıkarmak, fantastik savaşlarda yer almak ve barışı tekrar sağlamak için bize katıl. Ülkenin kaderi senin elinde. 4Story dünyasını keşfet ve sürükleyici bir rol yapma oyunda yer al. Zamanda yolculuk et, gidilmemiş bölgeleri keşfet ve her krallıkta seni bekleyen farklı görevlerle başa çık.

4story Özellikleri


# Bir çok değişik görev, heyecan verici atmosfer ve olağanüstü YZK görselliği ile saatler boyu eğlenceyi garantiliyor.
# Oyun grupları için kapalı alanlara giriş ( zindanlar), riskli, heyecan verici görevler ve mükemmel ödüller seni bekliyor.
# Ele geçirme savaşlarında gün boyu diğer oyunculara karşı dövüş ve başarıların için çeşitli ödüller kazan.
# Gruplar kur ve diğer oyuncularla birlikte maceralara katıl, gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi ile stratejik savaşları yönet.

4story Görev Hedefi


Magnaktia bölgesinde kalan görev geçidine git ve Horus Diyari'na dogru yolculuk yap ve Lonbaley Egitim Kampi'na var. Orada Senten ile görüs.

4story Görevler


Fantazi dolu bir hikaye
Görevler oyunda yapman gereken sorumluluklarındır. 4Story oyununda bir çok değişik, eğlenceli ve değişiklikler içeren görevler mevcuttur. Karakterlerin görsel sunumları sayesinde olağanüstü, inanılmaz bir oyun atmosferi ortaya çıkmaktadır.
Zindanlar;
Takım oyuncuları için kendini gösterme fırsatı
Zindanlar, belirli zamanlarda belirli oyuncu gruplarına açık alanlardır, bu sayede gruplar birbirilerini rahatsız etmezler. Zindanlarda oldukça tehlikeli durumlar seni beklemektedir, bu yüzden mükemmel ödüller ve eğlenceli maceralara hazır ol. Sınırlarını keşfet ve kahramanlık hikayelerinde yeni dönüm noktalarına tanıklık et.
Ele Geçirme;
Günbegün Azan Savaş
Diğer oyunculara karşı savaş ve her gün ele geçirme savaşlarına katıl. Halkına yeni bölgeleri ele geçirmesine, düşmanlara karşı topraklarını savunmada yardımcı ol! Sadece kazananlar ödüllendirilirler, yeni köylere, yeni görevlere ve özel tüccarları kullanma imkanlarına sahip olacaklar.
Stratejik Savaşlar;
Yalnız veya Topluca
4Story'de savaşlara tek başına gitmek zorunda değilsin, 49 kişiye kadar olan gruplar ile birlikte savaşlara katılabilirsin. G.Z.S.K.S (Gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi) sayesinde çok değişik taktik varyasyonları kullanmak mümkün. Grup liderinin değişik emirlerini anında gör ve değişik bir arayüz üzerinden savaş gidişatını takip et.

4story Irklar:


Iberia'da 3 ırk yaşıyor
# İnsanlar vücut olarak esnek ve hızlıdırlar. Ayrıca akıllıdırlar ve teknolojiyi kullanma yetisine sahiptirler.
# Feline ırkı güçlü ve dayanaklı canlılardır. Doğaya bağlı, mükemmel yakın dövüş savaşçısıdırlar.
# Mirhur olarakda bilinen Periler, mental güçleri ve büyü yetenekleri ile ön plana çıkarlar.
Karakterler::
# Savaşçılar hem savunma hem saldırıda güçlü ve çeviktirler. Ağır zırhları taşıyabilir ve vuruş gücü yüksek silahlar kullanabilirler.
# Düzenbazlar hızlı ve tehlikeli yakın mesafe dövüş uzmanlarıdır, karanlıklarda saklanma ve aniden hızlıca saldırma konusunda uzmanlaşmışlardır.
# Okçular, ok ve yay kullanabilen eli çabuk uzak mesafe savaşçılarıdır. Ayrıca yakın dövüşte de küçümsenmemeleri gerekir.
# Büyücüler, elementler üzerinde hakimiyet kurmuş güçlü sihirbazlardır. Herhangi bir zırhları yoktur ve uzak mesafedan savaşırlar.
# Rahipler, dostlarının şifacıları ve koruyucularıdırlar, düşmanları içinse tehlikeli olabilirler. Zırhlı değillerdir ancak değnek, sihirli asa ve büyülü kalkan gibi eşyaları kullanabilirler.
# Çağırıcılar, diğer boyutlara geçitler açabilir ve acımasız yaratıkları kontrolleri altına alabilirler. Ayrıca diğer yaratıkların yeteneklerini kendi amaçları için kullanabilirler. Korunmak için deri zırhlar kullanırlar.

4story oyunu hileleri


Oyun sırasında oyunu beklemeye alın (Pause) ve aşağıdaki kodları yazın:

Kod Sonuç
Force force alın
Object bulunduğunuz dünyada gereken nesneler
Junk bir sürü ıvır-zıvır
Sabre güçlü bir ışın kılıcı
Blasters tüm silahlar
Locator yer belirleme

4story Video4story Resimleri


4story - 4story oyunu hileleri, 4story video ve Resimleri
4story

4 story - 4story oyunu hileleri, 4story video ve Resimleri
4 story

4story01 - 4story oyunu hileleri, 4story video ve Resimleri
4story

4story02 - 4story oyunu hileleri, 4story video ve Resimleri
4story