Vodafone’nun Dünyayı Gezen Tarifesi ile Kutsal Topraklarda Konuşmanın Dakikası Sadece 91 Kuruş!

Vodafone, Hac vazifesini gerçekleştirmek üzere kutsal topraklara gitmeye hazırlanan abonelerine “Dünyayı Gezen Tarife” ile çok avantajlı fiyatlara konuşma olanağı sunuyor.

Dünyayı Gezen Tarife sayesinde Vodafone faturalı hat sahibi Hacı adayları, Suudi Arabistan’da bulunan 3 GSM operatörün (Suudi Telecom, Zain Telecom ve Etisalat) şebekesinde roaming (uluslararası dolaşım) yaparken Türkiye ve dünyadaki yakınlarıyla çok avantajlı fiyatlara konuşacaklar.

Vodafone'un sunduğu, 02 Kasım-31Aralık tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ile ‘Dünyayı Gezen” tarifesini seçen faturalı hat aboneleri, Suudi Arabistan’daki 3 operatörün GSM şebekesinde roaming yaparken KDV ve ÖİV dahil, dakikası sadece 91 kuruştan konuşabilecekler. Aboneler yaptıkları aramalarda olduğu gibi gelen aramalarda da dakikası 91 kuruşluk tarifenin avantajından faydalanabilecekler.

Vodafone, Kurban Bayramı’nı yurt dışında geçirmek isteyen abonelerine aylık sabit ücreti 1,21 TL olan Dünyayı Gezen Tarife ile; Vodafone’un Fransa SFR, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yeni Zelanda ve Yunanistan operatörlerinde roaming yaparken uzak mesafe aramaları hariç dakikası 91 kuruştan konuşma imkanı sunuyor.