mobee1258186107 - Netbook Pazarında Yeni Bir Soluk
Intel Atom işlemcili Mobee S, 10,1" geniş renkli LCD ekran ile kullanıcılara izleme özgürlüğü sunarken, pil dahil 1,3 kg ağırlığı ile hareket etme özgürlüğünü de beraberinde getiriyor. Uzun seyahatlerde Mobee S, eğlenceli bir yol arkadaşı olabileceği gibi, günlük metro, otobüs seyahatlerinde, kullanıcıların, işlerini, toplantıya girmeden önce gözden geçirmesini sağlayabilir. Mobee S, her yere taşımak için ideal, çünkü inanılmaz derecede hafif.
Akıllı batarya fonksiyonlu yeniden şarj edilebilir 6 hücreli Li-on bataryaya sahip olan bu model, tam şarj olduğunda otomatik olarak şarjı kesiyor. Bu özellik, pil ömrünün korunmasına yardımcı oluyor. Mobee S, 6 saate varan batarya ömrü ile de fark yaratıyor. Üzerinde 2 adet USB,1 adet VGA, yerleşik çift hoparlör, mikrofon girişi, harici hoparlör ve ya kulaklık için ses çıkışı bulunan sistem, 4 ü 1 arada (SD,MS,MMC ve MS_Pro) kart okuyucularına ve birçok Netbookta bulunmayan PCI-Express Card yuvasına da sahip.
Kaliteli ve sağlam kasası, şıklıkla birleşiyor. Şık, piyano black kapağı ile dikkat çeken Mobee S'in klavyesinin alt ve üst kısımlarında da piyano black detaylar dikkat çekiyor. Inovatif özelliklerle tasarlanmış Mobee S'in cazibesini, daha hızlı olmasını sağlayan 2 GB hafızası ve müzik, video, fotoğraf ve önemli doküman dosyalarına geniş alan sağlayan 320 GB sabit diski, daha da arttırıyor.