Novatel Motorola PTP800 21258184625 - Veri Taşımada Büyük Yenilik

Fazla bant genişliğininin güvenli ve kesintisiz kullanımına imkan veren Motorola'nın "PTP 800 Lisanslı Ethernet Mikrodalga" çözümleri NOVATEL güvencesiyle Türkiye'de.
Son yıllarda inanılmaz hızla artan veri miktarları ve bunların taşınıp aktarılması konusunda yaşanan zorluklar, daha fazla bant genişliğine duyulan ihtiyacın artması şeklinde kendini gösteriyor. Geniş banta duyulan ihtiyacın yanı sıra; veri, ses, video ve multimedyaların taşınmasında kullanılan çoklu hizmet ağlarından beklenen en temel özellikler; ekstrem kapasite, kullanılabilirlik, güvenilirlik, düşük gecikme hızı ve gerçek maliyet uygunluğu.
Bu ihtiyaçları göz önüne alan Motorola, paylaştırılmış radyo frekanslarında çalışan, lisanslı ve lisanssız çözümlerden oluşan noktadan noktaya (PTP) kapsamlı ürün serisini, Noktadan Noktaya (PTP) 800 Serileri Lisanslı Ethernet Mikrodalga çözümlerini dahil ederek genişletiyor.
PTP 800 Lisanslı Mikrodalga ürünleri kullanıcılarına son derecede güvenilir, uygun fiyatta yüksek verimli bağlanabilirlik sağlamak için optimize edilen Internet Protokol (IP dayalı) çözümlere olan talepleri karşılamak amacıyla tasarlandı. Optimize edilen donanım tasarımı kurulum süresi ve maliyetleri önemli derecede azaltırken, son derecede küçük olan Kompakt Modem Ünitesi'nin fiziksel olarak kapladığı yer raf alanı gereksinimlerini de büyük ölçüde azaltmakta. Motorola portföyünde bulunan kablosuz geniş bant ürünleri kesintisiz bağlantı, güvenilir bir ağ ile gerçek zamanlı bilgi ve kullanıcılara her yerden bağlanma özgürlüğünü vermekte.
Uygun bütçelerle ihtiyaç duyulan verimin alınmasına ve ihtiyaçlar büyüdükçe veri kapasitenin arttırılmasına olanak tanıyan PTP 800 linkleri, performans ve maliyet açısından doğru dengeler sağlayan ve ihtiyaca göre geliştirebilirken, Wi-Fi'dan ses ve video paylaşımına kadar yüksek hızda veri aktarımını sağlıyor.