4796 - Casio Exilim PRO EX-F1 Dijital Fotoğraf Makinesi

Casio'nun, Profesyonel Video ve Profesyonel Fotoğraf özelliklerini birleştiren bir ürünü piyasada.

İşte bu ürünün adı Casio Exilim PRO EX-F1.
Biraz cihazın özelliklerinden bazıları..
6.0 megapiksel çözünürlüğe sahip fakat çözünürlüğün kaliteyi bir noktadan sonra etkilemediğini tekrar hatırlatmalıyız. Kimisine çözünürlüğün 6.0 megapiksel olması sanki ürün kalitesizmiş intibası uyandırabilir fakat çözünürlük sadece elde ettiğiniz ürünün boyutuyla alakalı bir durum, kalitesiyle değil. Tabii ki burada 6 megapiksel bu sınırdır diyemeyiz. Baskı alımında çözünürlük önemli olacaktır ama sadece aile kullanımı için yeterli bir değer.

4811 - Casio Exilim PRO EX-F1 Dijital Fotoğraf Makinesi

2.8"lik geniş LCD ekrana sahip. bu ekranın çözünürlüğü ise oldukça iyi bir değerde; 230,160 piksel (959 × 240) Zaten birçok profesyonel makinede ekranı fotoğraf çekimi esnasında kullanılmıyor. Önemli bir özelliği kullanıcıya 12X gibi yüksek bir optik zoom oranı sunması. Bu sayede ağaçtaki bir kuşu bulunduğunuz yerden fotoğraflanmanız olası.
Full-HD Video modunda 1920 × 1080 çözünürlükte saniyede 60 kare çekim imkanı sunuyor ki bu sınıf bir fotoğraf makinesiyle çekilebilecek çok iyi bir video kalitesi sunuyor.
Saniyede 60 kare flaşsız, 7 kare flaşlı çekim yapabiliyorsunuz. Bu da bir hareketi salise salise yakalama imkanını size sunuyor.
Ürün 671 gr. ve Li-ion Şarj Edilebilir Pil kullanıyor. Resimleri JPEG, Videoları MOV formatında kaydediyor.
Kısaca profesyonel fotoğraf makinesi almak isteyenler için iyi bir giriş cihazı olabilecek potansiyeli kendisinde taşıyor. Amatörlük fotoğrafçılar için profesyonel makinelere geçmeden önce bir ara durak olabilir.
Son olarak, daha iyi fotoğraf makineleri elbette ki var fakat Casio da size seçenekler arasından bir seçenek sunuyor.
Bu fotoğraf makinesinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bu fotoğraf makinesiyle çekilen birkaç fotoğrafa ve videoya gözatmak için buraya tıklayabilirsiniz.


alıntıdır..