thumb 218493 - Dizüstünde Yeni Devir

Samsung Yeni 3 modeliyle dizüstü bilgisayarlarda yeni bir devri müjdeliyor.

Yeni Touch of Color Tasarımı'na Sahip Samsung'un R780, R580 ve R480 model dizüstü bilgisayarları kaliteli el işçiliğinin ürünleri olmanın yanısıra yüksek performansı ile de öne çıkıyor

Tüketici elektroniklerinde pazar lideri ve bilişim teknolojileri konusunda dünyanın öncü şirketi olan Samsung Electronics R780, R580 ve R480 modellerinden oluşan dizüstü bilgisayar serisini duyurdu. Yeni Samsung dizüstü bilgisayarda bulunan yeni nesil Intel® Core™ i5 işlemci gücünü en çok ihtiyaç duyulan yere yönlendirerek inanılmaz hızlı hareket ediyor. High Definition (HD) bir video yaratırken, dijital bir müzik parçası bestelerken, fotoğrafları düzenlerken ya da en son PC oyunlarını oynarken R780, R580 ve R480 kullanıcıların kolaylıkla aynı anda birçok görevi yerine getirmesini mümkün kılıyor ve bugüne kadarki en yüksek düzeyde verimliliği sunuyor.

Bu yeni modellerin tümü Samsung'un Touch of Color kristal tasarımı ile sunuluyor ve tasarımda belirgin bir S deseni göze çarpıyor. LED aydınlatmalı dokunmaya duyarlı touchpad, özel tasarımlı klavye ve sayısal tuş takımı (R780 ve R580'de mevcut) yeni modellere kusursuz ve zarif bir görünüm veriyor. Samsung'un dayanıklı kasaları günlük kullanımdan kaynaklanan çizilmelere karşı koruma sağlamanın yanısıra, parmak izi gibi lekeleri tutmama özelliği ile de dikkat çekiyor.

Samsung'un yeni dizüstü bilgisayarları mükemmel ekran seçenekleri sunuyor. HD LED ekranları (17.3" – R780, 15.6" – R580, 14.0" – R480) en net ve canlı renkleri sunuyor. 16:9 en-boy oranı ile en son çıkan HD kalitede filmleri seyretmek ve oyunları oynamak kullanıcı için keyifli bir deneyime dönüşüyor. Ayrıca, NVIDIA GeForce GT 330M* grafik kartının 3D grafik işlemci gücü sayesinde video oynatırken her bir detay gerçek hayattaki gibi net bir şekilde görülebiliyor.