Türkiye’nin ilk bellek mağazası açılıyor

13749169ak - Türkiye’nin ilk bellek mağazası açılıyor

Donanım bileşenlerinin en önemli parçalarından biri olan bellekler için artık çok özel bir mekan var. Sektöründe ilk defa sadece bellek ürünlerine yönelik satısı hedefleyen mağaza, 15 Nisan 2006 Cumartesi günü saat 14;00’te Mecidiyeköy’de ‘Memory Shop’ adı altında faaliyete geçiyor.

Memory Shop, günlük hayatta kullandığımız tüm marka bağımsız, dijital kamera, video ve fotoğraf makineleri, cep telefonları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için en uygun belleği, pazarda bulunabilecek en uygun fiyat ile kullanıcılara ulaştırmayı amaçlıyor.

Teknoloji ürünlerinde en yüksek performansa ulaşmak için en doğru belleği kullanmak gerekiyor. Memory Shop, farklı marka ve modellerdeki bellek ürünlerini, ürün danışmanlarının desteğiyle, bayii kanalı ve son kullanıcının hizmetine sunuyor. Geniş urun yelpazesine sahip Memory Shop mağazaları, farklı ödeme opsiyonlarıyla, karar vermenizi de kolaylaştıracak.

Sürekli değişen ürünler ve fiyatlar karsısında Memory Shop, sektörün ihtiyacını en iyi şekilde analiz ederek, genç ve dinamik kadrosuyla, hızlı, kaliteli, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek hizmete başlıyor. Memory Shop, aynı zamanda ürünleriyle ilgilenen bayii ve son kullanıcıya www.memorypazar.com sanal mağazasından da hizmet verecek.

Bulego Bilişim’e bağlı olarak faaliyete geçecek olan Memory Shop yakın zamanda bir mağazalar zinciri oluşturmayı hedefliyor.