Google arka plan resmini değiştirebilirsiniz!


Google arka plan hizmetini kullanıcılar ile paylaştı. Dev arama motoru Google arka plan hizmetini daha önce igoogle'de devreye sokmuştu, Google arka plan resmi artık klasik anasayfada da gözüküyor Google arka plan resmini nasıl değiştireceksiniz?

Google arka plan özelliği ile klasik anasayfasında kullanıcılarına merhaba dedi . Daha önce igoogle'ye entegre edilen sistem artık klasik anasayfayada yerleştirildi. Klasik arama motoruna kullanıcılar diledikleri resmi yerleştirerek google arka planını kişiselleştirebilecek. Google'nin yeni hizmeti ile bilgisayrınızdan resim yükleyip kendi temanızı oluşturabileceksiniz, aynı zamanda varolan temalardan beğendiğiniz bir resmi de kullanma imkanınız var.
Google son zamanlarda radikal değişikler ile adından söz ettiriyor. Daha önce Caffeine algoritmasını hizmete açan google daha sonra tasarım değişikliğine gitmişti. Şimdi ise arka plan resmi değiştirme hizmeti ile kullanıcılarına merhaba dedi. Ancak google kendini ne kadar geliştirse de ülkemizde ki engelden bir türlü kurtulamıyor. Daha önce Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Gooogle vergisini ödesin hizmetleri de tam olarak sunulsun açıklaması yapmıştı.


Arka plan resmi nasıl değiştirilir?

Google anasayfasını tıkladığınız zaman sol altta yer alan ve aşağıda gösterilen Arka plan resmini değiştir linkine tıklıyorsunuz.


googlehaberrerere - Google arka plan özelliği ile hizmetinizde!


Linki tıkladıktan sonra aşağıda ki pencere açılıyor


ekrannjdjjddd9d9d4d8 - Google arka plan özelliği ile hizmetinizde!


Açılan pencereden dilediğiniz gibi arka planınızı değiştirebilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınızdan isterseniz picasa fotoğraflarınızdan, ya da editörün seçtikleri veya genel galeriden dilediğiniz resmi seçebilirsiniz.
Google'nin arka plan özelliği için kullanıcılardan bazıları çok güzel olmuş yorumunu yaparken bir kısım kullanıcılar da gereksiz bir özellik yorumunu yaptılar.

İlk denediğimde resim yükleme sayfası açılmıyor, hata veriyordu .
212.242.240.20
128.242.245.148
DNS'lerini kullandım, gayet hızlı ve resim yükleniyor..