İş Dünyasında Daha Etkili Bir Yere Sahip Olmak İsteyen Motorola, Barkod Okuma Sisteminden İmza Atmaya İzin Verin Veren Ekrana Kadar Birçok Özellik Barındıran Bir Telefon Tasarladı. İştekisisel asistan gibi cep telefonu 2140100 o - Kişisel Asistan Gibi Cep Telefonu
Motorola firmasının Kurumsal Mobilite Çözümleri bölümü tarafından hazırlanan yeni bir ürün iş dünyası için kişisel yardımcı sıfatına da sahip olacak.

Firmanın müşteri şikayetlerini ve isteklerini düşünerek hazırladığı telefonda mobil bilgisayar özellikler ve bas konuş sistemi de bulunuyor.

ES400 adlı bu ürün, Microsoft Windows Mobile 6.5 platformu üzerinde çalışıyor. Telefonun başlısa özellikleri ise şöyle olacka...
Kişiye özel uyarlanabilen kullanıcı arayüzü, kritik iş bilgileri ve fonksiyonlarını tek tuşla erişilebilir hale getirir.
Tek tuşla bas-tara: Mobil çalışanların ihtiyaç duydukları 1D ve 2D barkod okuma.
Geniş, süper parlak, 3 inç VGA ekran (750 NıTS – neredeyse iç ve dış mekanda kullanılan tüketici ürünlerinin iki katı parlaklıkta) ve entegre klavye.
Sivri uçlu yazma aleti ve imza atma imkânı tanıyan dokunmatik ekran ile kolay ve isabetli bilgi girişi, dış mekânda kullanım için ideal.


Her iş çevresi için güç sağlayacak standart batarya süresi. Ayrıca geliştirilebilir batarya ömrü.
Kullanıcının seçtiği 3.5G WAN (GSM HSPA ve CDMA EVDO RevA uyumlu) ile dünya çapında iletişim.

802.11 a/b/g destekli geniş WLAN, veri izinli ve 2011'de VoıP uygunluğu üzerinden bas-konuş uygulaması.
işgününde oluşabilecek kir, damla ve darbeye dayanıklı tasarım. Toplam sahip olma maliyetini düşürmede lider MıL-STD 810G damla spesifikasyonunu karşılar.
Entegre biyometrik parmak izi okuyucu dahil iş sınıfı güvenliği.
Daha iyi teknik destek, ürün yönetimi, destek, iş servis programları için 3 yıllık yaşam döngüsü.
Standartlara uygun Windows Mobil 6.5 platformu üzerinden güç kesintisiz bağlantı, uygulama uygunluğu, endüstri uygulamalarına destek, gelişmiş güvenlik ve aygıt yönetimi mobil ihtiyaçlarına uygun şekilde üretim.
GPS, kamera, 3 yönlü ivmeölçer ve kullanıcı arayüzü operasyonu dahil bütün özellikler şu adreste bulunabilir:


http://www.motorola.com/web/Business...400/index.html