Vantilatörlü İphone
Yaz sıcakları gelirken, iphone hakkında kötü yorum yapanlar sıcaktan kavrulacakken, siz iphone'unuzla serinleyeceksiniz. Alman HMB TEC firması iphone için jak prizine takılan bir dizi çevre birimi üretti. İphone için ürettikleri vantilatör 19.90 Euro'dan, lazer ise 20 Euro'dan satışa sunulmuş. Aynı zamanda cep lambasını, termometreyi, kalp monitörünü, kızılötesi uzaktan kumandayı, mikrofonu ve hatta sevdiğinizin kalp atışlarını dinlemek için stetoskopu ve daha birçok çevre birimini de unutmamak gerek.
500x iphone fan laser - yaz için vantilatörler

LED Message Fan
7$ 'lık fiyatı ile "Led Message Fan" (ledli mesaj vantilatörü) hem serinlik, hemde sevdiklerinize bir mesaj, dükkanınızın vitrinine bir reklam vs sunuyor.
Skyliner'la aynı mantıkta çalışan bu küçük vantilatörün üzerindeki 3 adet düğme ile istediğiniz metni giriyorsunuz ve bu girdiğiniz metni çeşitli efektler ile izleyebiliyorsunuz.
led - yaz için vantilatörler

Ventilux
einhard Zetsche ve Folker Koenigbauer tarafından tasarlanan ventilux vantilatör muadillerinin aksine son derece şık bir obje olarak karşımıza çıkıyor. Poliüretan köpükten yapılmış dört yapraklı vantilatörün, 5 adet renk seçeneği bulunuyor. 3 ayrı hızda çalışabildiği gibi alüminyum ayağı sayesinde yüksekliği de ayarlanabiliyor. Amerika satış fiyatı $299.00.
ev18 1 - yaz için vantilatörler
Not:çok pahalıbuna bu parayı vereceğime ucuzundan 8 tane vantilatör alırım .


Animasyon Vantilatör

Bu vantilatör sizi hem serinletiyor, hem de seçebileceğiniz resimler ile hoş bir görüntü sağlıyor. 85 piksel çözünürlüğe sahip fanı bilgisayarınıza bağlayarak 5MB'lık hafızasına yaklaşık 128 resim dosyası yükleyebilirsiniz.
led art fan - yaz için vantilatörler