20101223030922 acer - Renklerin gücüne inanın !

Acer Aspire One Happy eğlencenin renkleriyle hayatınızı renklendirir...
Bir okyanus veya lavanta tarlası düşünün. Bu sizi keyiflendirip mutlu ederek kendinizi anında daha iyi hissetmenizi sağlar. Bu, renklerin gücüdür. Renkler, anlık tepkileri harmanlayarak hayatımıza mutluluk getirebilir, kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayabilir, acımızı dindirebilir, bizi rahatlatabilir veya enerji ve heyecan verebilirler.
Şeker kadar tatlı, lavanta tarlası kadar güzel kokulu, limon suyu kadar sert veya okyanus kadar ferahlık verici olan Aspire One Happy’nin hayatınıza heyecan ve eğlence katacak dört muhteşem rengi mevcuttur: Şeker Pembe, Lavanta Moru, Limon Yeşili ve Hawaii Mavisi, bu mini dizüstü bilgisayarı moda ikonuna dönüştüren dört büyüleyici renk.
Şeker Pembe ile hayatınıza feminenlik ve eğlence katın, Lavanta rengi modelle ne kadar ince, zarif ve eşsiz olduğunuzu gösterin, sizin gibi hayat ve enerji dolu Limon Yeşili ile yazı yazmanın keyfini yaşayın ya da Hawaii Mavisi ile okyanusun ferahlığını ve gökyüzünün özgürlüğünü hissedin. Bu modellerden her biri, son derece mobil olan ve kendi trendlerini yaratmak isteyen moda tutkunu gençlerin vazgeçilmezi dijital aksesuarlarda son moda olmak için ideal.
Aspire One Happy’de internete bağlanmak ve hayatınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak sadece birkaç tık uzakta. Hayatınızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmak için Android ve Windows 7 işletim sistemi ile donatılmıştır. Sosyal yaşamınızı renklendirin ve arkadaşlarınızla hemen sohbete başlamak için Android’i başlatın. Üstün verimliliğe ihtiyaç duyduğunuzda bilgisayarınızı yeniden başlatmaya gerek kalmadan işletim sistemini değiştirerek Windows® fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz.
İster evde kullanın ister yolda, Aspire One Happy sizi 8 saate kadar kablo karmaşasından kurtarır, böylece sosyal ağlarınızda olup bitenlerden her zaman haberdar olabilir, okul projelerinizi otobüste tamamlayabilir, e-postalarınızı kontrol edebilir veya internette istediğiniz kadar sörf yapabilirsiniz. Şarj etmeniz gerektiğinde, Acer MiniGo adaptör değiştirilebilir AC çeviriciler sayesinde sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi sağlar.