1 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
The PlayStation Phone: Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ve Sony Ericsson BRAVIA serisinde kullanılan yüksek renk ve çözünürlüklü 3.7 inç boyutlarında bir ekrana sahip olacak. Memory Stick slotu olmayan ürün miroSD kartı ile destekleniyor.
2 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
Apple iPhone 5: Bu yıl çıkması beklenen iPhone 5, "Yakın Alan İletişimi" teknolojisiyle elektronik cüzdan, banka/kredi kartı, kimlik gibi işlevleri görebilecek uygulamalara sahip olacağı düşünülüyor.
3 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
Verizon iPhone: Amerika'nın en büyük servis sağlayıcısı Verizon Wireless'ın 2011'den itibaren iPhone satışlarına başlayacağı tahmin ediliyor. Orijinal iPhone 4'e benzer olacağı söylenen Verizon, CDMA şebeke desteğiyle piyasaya çıkacak.
4 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
Nintendo 3DS: 2011 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak cihaz ilk 3D oyun konsolu olma özelliğini taşıyacak. Geleneksel tuşlara ek olarak Nintendo 3DS, 360 derecelik tuş takımı ve 3.2 inçlik dokunmatik ekrana sahip olacak. 3.52 inçlik LCD ekran, çift 0.3 MP kamera ile hareket sensorlarının da bulunacağı oyun konsolunun 266 MHz ARM11 işlemci ile güçlendirileceği tahmin ediliyor
5 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
HTC 7 Pro: Bu cihazın ilkbaharda çıkması bekleniyor. Windows Phone 7 işletim sistemiyle piyasaya çıkacak telefonda 3.6 inç WVGA ekran ve özel sürgülü QWERTY klavye olacak. Microsoft Office dosyalarını düzenleyebilecek ve Outlook ile e-postaları yönetebilecek HTC Hubb uygulamasını destekleyecek.

6 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
HP PalmPad: HP PalmPad'in bir sürümünün 2011'in ilk yarısında piyasada olması bekleniyor. Tabletin 1.2 GHz çift çekirdekli işlemciye sahip olacağı söyleniyor. webOS işletim sistemiyle kullanıcısının karşısına çıkacak olan PalmPad Microsoft Office belgelerini QuickOffice üzerinden destekleyebilecek.
7 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
LG Star: 2011 yılında çıkacak bir başka cihaz olan LG Star 1 GHz çift çekirdekli NVIDIA Tegra 2 işlemcisiyle huzurlarda olacak. Android telefon 4 inç, 800x480 dokunmatik ekran, 8 MP kamera ve HDMI bağlantı noktası özellikleriyle piyasada olacak.
8 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
Sony VAIO 3D Laptop: Bravia 3D TV'lerde kullandığı ekran teknolojisini bu seri laptopa yerleştiren Sony, pazarda ağırlığını sürdürecek gibi görünüyor. 3 boyut destekli 240 Hz LCD ekrana sahip bu VAIO, dahili IR donanımı sayesinde Bravia aktif gözlüklerle eşlenebiliyor. Cihazın ilkbaharda piyasaya çıkması bekleniyor.
9 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
MintPass Dual-boot Tablet: Yeni yılda kullanıcısıyla buluşması beklenen MintPass Tablet, hem Microsoft Windows, hem de Google Android işletim sistemleriyle çalışabilecek. Yeni Space Touch teknolojisiyle ayrı ayrı kullanılabilecek çift dokunmatik ekranı olacak.

10 - Bu cihazlar 2011'de piyasada
BlackBerry PlayBokk: BlackBerry şirketinin 2011 yılının ilk çeyreğinde bu tablet bilgisayarı piyasaya çıkarması bekleniyor. Tabletin, Flash 10.1, HTML 5 desteğinin yanı sıra 7 inç ekranı, HDMI özelliğiyle kullanıcısının karşısına çıkacağı tahmin ediliyor. Cihazda ayrıca çift HD kamera, 1 GB RAM ile 1 GHz'lik çift çekirdekli işlemci olacak. Cihaz özellikleriyle iPad'in en büyük rakiplerinden biri olacak.