h2o baslik - Bu Radyo suyla çalışıyor!
Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi insanları değişik icatlara yöneltiyor. Bunlardan biri de suyla çalışan radyo oldu. Radyo suyla nasıl mı çalışır? Cevabı haberimizde.

Her alanda ilerleyen teknoloji dünyası, akıllı telefon, tablet PC, Netbook gibi cihazların birbiri ardına çıkmasıyla iyice üst seviyeye çıkmaya başladı. Bunların dışında insanların günlük hayatlarındaki problemlere çözüm bulmak amacıyla üretilen farklı buluşlar ise dikkatleri çekiyor. Bunların sonuncusu da suyla çalışan radyo oldu.
h2o radyo - Bu Radyo suyla çalışıyor!

H2O Shower Powered adı verilen bu radyo, adından da anlaşılabileceği gibi suyla çalışıyor. Duş alırken müzik dinlemeyi seven insanlar için tasarlanan bu cihaz, duş hortumuna bağlanarak çalışıyor ve suyun akış gücüne bağlı olan mikro tribün sayesinde enerji üretiyor. Üretici firma tarafından gelen açıklamaya göre suyla çalışan bu radyo, duş hortumlarının %99'una uygun olarak çalışıyor. İnsanların problemlerine çözüm getirmek isteyen teknoloji üreticileri bakalım daha karşımıza neler çıkaracak.

kaynak: Suyla Çalışan Radyo