Bu USB bellek kolay kolay kırılmıyor, kapağı da kaybolmuyor! İşte kırılmak nedir bilmeyen bellek


saglam usb bellek arayanlara 2817914 o - Sağlam USB Bellek Arayanlara!

ADATA'nın geliştirdiği Superior serisinden S007 USB bellek, sağlamlığa önem verenleri hedefliyor. Özel kauçuk kaplaması sayesinde darbelere ve suya karşı verileri koruyan flash bellek, ABD ordusunun testlerinden onay almış.

ADATA'nın
Türkiye distirbütörü DataStar, USB bellekte de sağlamlığı hedefleyenler için Superior serisinden S007'yi pazara sundu. ABD ordusunun MIL-SPEC standartlarına uygun olan bu ürün, su geçirmezlik ve dayanıklılık testlerinden geçmiş, sağlamlığı kanıtlanmış bir ürün. Sade bir profil üzerinde kavisli tasarımı ile tutuş rahatlığı sağlayan ADATA S007, askeri sınıf koruyucu kauçuk ile kaplı. Bu kaplama bir yalıtım tabakası oluşturuyor ve darbelere ve suya karşı koruma sağlıyor. 1 metre derinlikteki suda 20 dakika kalma testinden geçen ürün, koruyucu kauçuk yüzeyi ile verileri koruyor. Aynı zamanda ABD MIL-STD-810F-514. 5C-3 askeri dayanıklılık testinden de geçen ürün darbelere karşı da ürünü koruyarak, verilerin kaybolmasını engelliyor.

Yeşil ve kırmızı renk seçeneği ile sunulan S007, kapağın kaybolmaması gibi pek çok ayrıntının düşünüldüğü bir tasarıma sahip. USB belleklerde kullanım sırasında çıkarılan kapakların kaybolması önemli bir sorun. Flash belleğin tutma ve taşıma aparatı, aynı zamanda kullanım sırasında kapağa yuva görevi görüyor.

ADATA S007, dayanıklılığının yanı sıra hızıyla da dikkat çekiyor. Standart USB 2. 0 flash belleklerden yüzde 10 daha hızlı veri transferi (yazma hızı) yapabilen ürünün okuma hızı ise 8MB/s. 4, 8, 16 ve 32 GB depolama kapasitesi seçeneği sunan S007, üzerindeki LED gösterge ışığı ile kullanımdayken uyarı veriyor.

ADATA S007'nin bazı özellikleri ve fiyatı ise şöyle:

4GB / 8GB / 16GB / 32GB kapasite,

Yeşil ve kırmızı renk seçeneği,

80 x 19 x 9. 7 mm boyutlarında,

13. 6 gr ağırlığında,

USB 2. 0 destekli,

Fiyat: 4GB 13 USD+KDV

8GB 18 USD+KDV

16GB 29 USD+KDV

32GB 59 USD+KDV