HP'nin yeni kampanyasıyla, kişiketler sayesinde bilgisayarlarınız daha da özelleşiyor.Nil Karaibrahimgil'in HP için yaptığı özel şarkı, ilk kez Genckolik.net forumlarında..

HP, kullanıcılarına içi dışı tamamen kişiselleştirilebilen bilgisayarlar sunuyor. Kullanıcılar, Hp sitesinden sevdikleri fotoğraflar veya özel görseller ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarları için "kişiket" (kişisel bilgisayar etiketi- skin) tasarlayabiliyorlar. Ayrıca, sitede aralarında Nil Karaibrahimgil'in fotoğraflarının da bulunduğu kişiketlerden birini de seçebiliyorlar.


Nil de kişselleştirmeyi tercih ediyor
Hem görüntüsüyle hem sesiyle HP kişiketlerinin tanıtım yüzü olan Nil Karaibrahimgil de bilgisayarını kendi istediği gibi tasarlamayı tercih ediyor.


Kişiket kampanyasında yaptığı jingle ve kişiketlerdeki özel fotoğraflarıyla önplana çıkan Karaibrahimgil, kişiketli HP bilgisayarların ilk kullanıcılarından. Nil Karaibrahimgil, HP'nin kişiket tanıtım kampanyası kapsamında bu yıl iki defa konser verecek ve imza günleri düzenleyecek.

Kişiketlere özel teknoloji
HP Kişiket Projesi'nde 3M'in Mikro-comply yapışkan teknolojisi ile üretilen Scotchcal 180 Comply Version2 baskı folyosu kullanılıyor. Scotchcal 180 Comply Version2 baskı folyosunda bulunan görünmez hava kanalcıkları sayesinde folyo kolaylıkla yapıştırılabiliyor ve üzerinde hava kabarcıkları oluşmuyor.

Scotchcal 180 Comply Version2, bilgisayar üzerinde iz bırakmadan istenildiğinde çıkarılıp tekrar yapıştırılabiliyor. HP dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında kullanılabilen folyonun üzerindeki güçlü laminasyon, yüzeyde meydana gelecek çizilmeleri ve renk solmalarını engelliyor.

HP alana kişiket bedava
Tüm HP masaüstü ve dizüstü bilgisayarları için tasarlanabilen kişiketler kullanıcılara en fazla 4 gün içerisinde ulaştırılıyor. HP, 15 Mart'a kadar HP Pavilion bilgisayar alan kullanıcılarına kişiketlerini de ücretsiz veriyor.


İşte o şarkı..


Nil Karaibrahimgil'in HP için hazırladığı
şarkıyı dinlemek için Tıklayın.