20110826025544 asus - Dizüstü bilgisayarlarda sesin boyutu değişiyor!
Yeni Asus N serisi dizüstü bilgisayarlar ile sesin yeni boyutu!
Tasarımı David Lewis, ses sistemi ise Bang & Olufsen ICEpower® tarafından geliştirilen ASUS’un yeni N serisi, üstün SonicMaster teknolojisine de sahip.
ASUS, kullanıcıların giderek artan multimedya ihtiyaçlarını karşılamak için yeniden tasarladığı N serisi ile notebook sesinde yeni bir kilometre taşı oluşturuyor.
Sade ve zarif tasarımını David Lewis’den alan yeni N Serisi dizüstü bilgisayarda, Bang & Olufsen ICEpower® tarafından önceki versiyonuna göre daha fazla geliştirilmiş SonicMaster teknolojisine sahip ve bunu en iyi şekilde deneyimleyebileceğiniz bir subwoofer hoparlör ile birlikte geliyor.
David Levis ile birlikte tasarlandı
ASUS daha önce NX90 dizüstü bilgisayarlar için beraber çalıştığı ve uzun süredir stüdyosunda Bang& Olufsen gibi ses teknolojisine yönelik ürünleri tasarlayan baş tasarımcı David Lewis ile olan ilişkisini yeni N serisinde de devam ettiriyor.
Kenarlarını saran cilalanmış metal çerçeveleri, piyanoya benzeyen yüzeyi, ses dalgasından esinlenilen hoparlör tasarımı ile modern ve akıcı bir konsepte sahip olan yeni N serisi, sadeliği ve şıklığı benzersiz bir görünümde birleştiriyor. Klavye gövdenin geri kalanıyla bir bütün görünümünü korurken, avuç içi yaslama alanı konforlu ve rahat bir yazma deneyimi sunuyor.
ASUS’a Özel SonicMaster Teknolojisi ile Canlı Ses
Genişletilmiş bir ses aralığı, daha derin bas ve daha belirgin vokaller sağlayan SonicMaster ses teknolojisi dizüstü bilgisayarlar için ses alanında yeni bir boyut yaratıyor. Bang & Olufsen Icepower® sayesinde ise normal ses sistemleriyle rekabet edebilecek derecede yüksek bir performans sergiliyor.
Ayrıca, ASUS N Serisi bas çıkışını daha da geliştirmek ve çarpıcı bir ses oluşturmak için harici subwoofer sunuyor. Böylece maksimum ses performansının en üst seviyedeki temsilcisi olarak kabul edilen NX90 ses performansının bir adım önündeki temsilcisi, daha taşınabilir olan yeni N serisi oluyor.
Kullanışlı, Hızlı ve güçlü Performans
Yeni N serisi dizüstü bilgisayarlar müzik dosyalarınıza saniyeler içinde erişmenizi sağlayan “Music Now” adında bir program içeriyor. Özel “Instant On” fonksiyonu sayesinde uyku durumundaki bilgisayarınız 2 saniye içerisinde açılıyor. Üstün pil yönetimi sayesinde bilgisayarınız uyku durumunda 15 gün kalabiliyor. USB’den şarj olan cihazları fazlasıyla kullananlar için oldukça kullanışlı ve zaman kazandıran bir özellik olan USB Charger+ fonksiyonu sayesinde bilgisayarınız kapalıyken bile USB bağlantılı cihazları şarj edebiliyor.
Gelişmiş multimedya ve akıcı bir performans sağlayan 2. Nesil Intel ® Core™ işlemciler ve DirectX ® 11 desteği sunan NVIDIA ® GeForce ® GT 555M grafik işlemcisi ile güçlendirilen ASUS N serisi dizüstü bilgisayarlar, aynı zamanda kullanıcıya yüksek ayarlarda tatmin edici bir oyun deneyimi yaşatıyor. Yeni N serisinin sahip olduğu USB 3.0 girişleri, USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı bir veri transferi performansı sağlarken, NVIDIA® OptimusTM teknolojisi ise kullanılan uygulamanın gerekliliğine göre entegre ve harici grafik işlemciler arasında geçiş yaparak, pil ömrünü uzatıyor.
asus n55 grsel 1 - Dizüstü bilgisayarlarda sesin boyutu değişiyor!
asus n55 grsel 6 - Dizüstü bilgisayarlarda sesin boyutu değişiyor!
asus n55 grsel 4 - Dizüstü bilgisayarlarda sesin boyutu değişiyor!
asus n55 grsel 5 - Dizüstü bilgisayarlarda sesin boyutu değişiyor!
asus n55 grsel 2 - Dizüstü bilgisayarlarda sesin boyutu değişiyor!