is dunyasini en ileri cozumleri 3026759 6461 o - İş Dünyasını En İleri Çözümleri

Bilgi ve iletişim teknolojilerinde dünyanın en büyük çözüm sağlayıcılarından biri olan Huawei, 6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek bilgi ve iletişim CeBIT Bilişim Eurasia'da iş dünyasını yenilikçi çözümlerle tanıştıracak.

CeBIT'de ziyaretçilerine kurumsal iş çözümleri ürün portföyünü tanıtacak ve fuarın iletişim sponsoru olarak tüm konuklara kablosuz internet desteği verecek. Huawei, Kurumsal İş Çözümler ile özellikle finans, eğitim, ulaşım ve enerji sektörlerine yönelik kurumsal ağ altyapısı, iletişim teknolojileri, veri merkezi ve bulut bilişim alanlarındaki yeni ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Bilgi ve iletişim teknolojilerinin sürekli değişim ve gelişim içerisinde olduğu çağımızda, müşteri odaklı inovasyon ve güçlü ortaklıklara önem vererek Telekom ağlarında, cihazlarda ve bulut bilişimde uçtan uca avantajlar sunan Huawei, kurumsal iş çözümleri pazarının sahip olduğu potansiyeli fark ederek IP, UC ve IT teknolojisini geliştirdi. Devamlı geliştirmeye odaklandığı teknolojisine güvenerek yola çıkan Huawei, e-eğitim, e-sağlık ve uzaktan bankacılık işlemleri alanlarında etkin başarılara imza atıyor ve son teknolojiyi kullanarak, müşterilerinin işine değer katacak çözümler üretiyor. Huawei, bulut bilişim alanındaki tecrübesiyle, bankalar, okullar, hastaneler ve holdingler gibi her türlü işletme için gelecek nesil veri merkezi inşa edebilme uzmanlığını elinde bulunduruyor ve geliştirdiği video konferans çözümleri ile global iş dünyasında mesafeleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.