250gb lik archos tablet turkiye de 3274686 o - 250gb'lık Archos Tablet Türkiye'de!

250GB'lık sabit diskiyle rekor kıran ve Android 4.0'a yükseltilebilen tablet, ülkemizde de satışta!

Önemli tablet üreticilerinden Archos'un adından merakla beklenen ürünü yakın bir zamanda dünya ile eş zamanlı Türkiye'de satışa sunuluyor. 250GB sabit diske sahip olan dünyanın ilk ve tek tableti Archos 80 G9, bu özelliğine ek çift çekirdekli OMAP4 (@1.2GHz) işlemcisi ve ergonomik tasarımı ile pazarda tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Mobil olmanın rahatlığını yüksek saklama kapasitesi ile birleştiren bu dev hafızalı tablet, gerek kurumsal gerekse bireysel müşteriler için çekici bir ürün. 250 GB sabit diske sahip bu ürüne, yüksek çözünürlükte (HD formatta) 40 film, MPEG4 formatında yüzlerce video, onbinlerce resim kaydetmek mümkün.

Archos patentli opsiyonel 3G USB aparatıyla birlikte piyasaya sunulan Archos 80 G9, 4: 3 görüntü formatı ve 8 inçlik ekran boyutuyla rahat taşınabilme ve kolay kullanım imkanı sağlıyor. Her yerden internete girmeyi, e-postaları takip etmeyi, ofis dokümanlarına erişimi sağlayan 3G bağlantısı sayesinde ayrıca sosyal medya uygulamalarına girebilir, internetin tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. HDMI çıkışına sahip Archos 80 G9 sayesinde tabletinizi HD televizyonunuza bağlayabilir ve mobil olarak yaptığını tüm uygulamaları TV üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Ice Cream Sandwich güncellemesi kapıda

Archos, tüm G9 serisi tabletleri için Şubat ayında Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi güncellemesi yayınlayacağını açıkladı. Android tutkunlarının merakla beklediği Ice Cream Sandwich işletim sistemi, Google'ın şimdiye kadar Android için yaptığı en büyük yenilikleri içeriyor.