USRobotics ahizesiz İnternet telefonu

14706720bq - USRobotics ahizesiz İnternet telefonu

USRobotics, Skype tarafından onaylanarak sertifikalandırılmış ürünü USB Ahizesiz İnternet Telefonu’nu Türkiye'de satışa sunduğunu duyurdu. Ürün, Skype yazılımı kullanılarak dünyanın her yeriyle ücretsiz sesli görüşme imkanı sağlıyor. Ahizesiz kullanım ise ürünün kurulumunu ve kullanımını son derece basitleştiriyor.

USRobotics, Skype sertifikalı ürünü USB Ahizesiz İnternet Telefonu'nu Türkiye'de de satışa sundu. USRobotics USB Ahizesiz İnternet Telefonu, Skype yazılımıyla birlikte kullanılıyor. Ahizesiz kullanılan ürünün kurulumu ve kullanımı son derece basit. Ürünü kullanmaya başlamak için bilgisayarın boş bir USB girişine takılması yetiyor.

Ürün, ahizesiz kullanımının yanı sıra gerektiğinde kulaklık girişine herhangi bir kulaklık takılarak görüşme gizliliğine de imkan veriyor. Yankı önleme, ses kalitesi, ses kesme düğmesi ve tam dupleks operasyon özellikleriyle İnternet bağlantısı üzerinden ucuz ve kaliteli görüşmeyi mümkün kılan USB Ahizesiz İnternet Telefonu, gerekli enerjiyi USB girişinden aldığı için ekstra bir güç kaynağına da gereksinim duymuyor.

Ürünün küçük olması ve sağlam dış gövdesi, dizüstü bilgisayar çantalarında rahatça taşınmasını sağlıyor. Ürün, dar mekanlarda faaliyet gösteren işletmeler için de ideal bir çözüm sunuyor.

http://www.usr-emea.com/products/dealer.asp?loc=trky