Akıllı saat Pebble ile telefonunuzu uzaktan kontrol edin. Eskiden bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz bir çok cihaz günümüzde gerçekleşiyor. Birazdan inceleyeceğimiz saatin özellikleri hafiye filmlerinden esinlenmiş gibi.

akllisaatpebble - Akıllı Saat Pebble
Pepple adındaki bu saat ilk akıllı saat değil. Ama daha şimdiden bir çok siparişi almış durumda ve büyük yatırımlarla gerçekleşen bir proje.Bu saat projesi tam 10 milyon dolara mal oluyor.Bakalım bu değeri hak ediyormu gerçekten..

akllisaatpebble - Akıllı Saat Pebble
Saate bakıldığında ilk göze çarpan özelliği, akıllı bir saat olmak için gayet güzel bir tasarımı var. Ama saat tek başına bir işlev görmüyor. Android ve iPhone cihazlarda desteklenip telefon için ikinci ekran görevi görüyor.

akllisaatpebble01 - Akıllı Saat Pebble
114x168 transflective LCD ekrana sahip olmasının yanı sıra kullanım rahatlığı sağlıyor.Fakat Bluetooth desteği yok. Pepple çoğu müzik uygulamasını destekleyen özelliğiyle uzaktan saatinizle müziği değiştirmenizi ve ses ayarlamanıza yardımcı oluyor.

akllisaatpebbleinceleme - Akıllı Saat Pebble
Akıllı saat Pepple'nin şarzı bir hafta kadar gidebilir.Bütün alışkanlıklarınızı bozacak gibi görünün bu saatin batarya sorununun olmaması da rahatlatıcı.

pebbleakillisaat - Akıllı Saat Pebblepebbleinceleme - Akıllı Saat Pebble