Tasarım yazılımlarıyla ünlü Adobe, 25 yıllık tarihindeki en büyük yazılım duyurusunu gerçekleştirdi. Adobe Creative Suite 3 yaratıcı iş akışları için bir devrim niteliğinde.

Dünyanın en büyük yazılım firmalarından biri olan Adobe, yaratıcı iş akışının her gereksinimi karşılayan ve pazar lideri olan tasarım ve geliştirme araçlarının biraraya geldiği, araçlar arasındaki entegrasyonu en üst noktalara taşıyan Adobe Creative Suite 3 ürün ailesinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Adobe'nin yeni Creative Suite 3 ürün ailesi, Adobe ve Macromedia ürünlerinin tüm özelliklerini biraraya getirerek, tasarımcıların ve uygulama geliştiricilerin basılı, web, mobil, interaktif ya da taşınabilir ve etkileşimli film ve video üretiminde yaratıcılık ihtiyaçlarına farklı seçenekler sunuyor. Adobe Creative Suite 3 ailesinde hepsi yepyeni olan altı farklı paket bulunuyor.

Adobe Creative Suite 3 Design Premium ve Design Standard paketleri, Adobe Creative Suite 3 Web Premium ile Web Standard paketleri ve Adobe Creative Suite 3 Production Premium paketi. Adobe Creative Suite Master Collection ise 12 adet yeni Adobe tasarım ve geliştirme aracını tek bir kutuda birleştiren pazardaki gelmiş geçmiş en bütünleşik yaratıcılık ortamı olarak kullanıcılarla buluşuyor.