KöGoogle Page Rankingüden önceki son çıkışa kadar Apple son ürününü güncellemeye ve daha yetkin hale getirmek için büyük çaba sarf ediyor. En son değişiklikler burada.

Apple'ın 29 Haziran’da Birleşik Devletler'de piyasaya süreceği telefonu iPhone, ilk duyurulduğunda bazı eleştiriler almıştı. iPhone, henüz görücüye çıkmadan güçlendirildi. Uzatma dakikalarında gelen bu takviye kuvvet, daha uzun pil ömrü ve daha dayanıklı ön panel gibi özellikler içeriyor. Tabii henüz sınamadığımız bir ürünün pilindeki gelişimi görmüş gibi anlatmayacağız; hepsi Apple'In iddiası. Dayanıklı cam konusunda ise "Shotgun Blues" testi diyoruz, başka birşey demiyoruz.

Cam Sağlıktır, Lezzeti Korur

Apple’ın Haziran sonunda raflarda yerini alması beklenen iPhone ürünü için süren meraklı bekleyiş, son açıklamalarla daha da arttı. Apple tarafından yapılan açıklamada, cihazın pil ömrünün artırıldığı ve plastik ön yüzeyin yerini optik cama bıraktığı belirtildi. Buna göre iPhone, 8 saat konuşma, 250 saat bekleme, 6 saat veri iletişimi, 7 saat video oynatma ve 24 saat müzik çalmaya yetecek kadar pil ömrüne sahip olacak.

Yalnız bir noktaya dikkat çekmek isteriz; hepsini art arda yapabilecek denmiyor. iPhone o kadar özellikle Nokia'nın pillerine rahmet okutursa biz uyarımızı yaptık diyeceğiz. Sonra nerede benim güneş panelim diye gezinmeyin etrafta.

Cam panelin de, çok çizildiği için geçmişte iPod’un aldığı eleştirilere son vermesi bekleniyor. Tabii bakarsanız cam kaplama iPod'lar da görürüz. Ne dersiniz, hoş olmaz mı?

Bilgi İçin: iPhone