Askerlerin özlemi Tezkere Kart ile bitiyor

160727312zx - Askerlerin özlemi Tezkere Kart ile bitiyor

Bireylere ve kurumlara yönelik avantajlı seçenekleriyle telekomünikasyon sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Doğan Telekom, askerler için özel olarak tasarlanmış yeni bir arama kartı çıkardı. Vatani görevini yapan gençler, askeri birliklerde satılan Tezkere Kart sayesinde sevdikleriyle ekonomik bir şekilde konuşabiliyorlar.

Bireylere ve kurumlara yönelik avantajlı seçenekleriyle telekomünikasyon sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Doğan Telekom, askerlere özel bir arama kartı yarattı: Tezkere Kart.

Askeri birliklerde satılan Tezkere Kart ile şehirlerarası görüşmelerin dakikası sadece 0,17 YTL (17 Yeni Kuruş = 170 bin TL) ve 5 YTL’lik bir Tezkere Kart ile 29 dakika şehirlerarası görüşme yapılabiliyor. Böylece telefon konuşmalarında, Türk Telekom’un StandartHATT tarifesine oranla %16 avantaj sağlanmış oluyor. “Kazı-konuş, kullan-at” mantığıyla üretilen Tezkere Kart, 3 ve 5 YTL’lik iki seçenekle askerlerin hizmetine sunuluyor.

Tertip Kartı kullanmak için, kartın arkasındaki PIN kodu bölümünü kazımak ve ardından 0 811 238 20 20 numaralı ücretsiz erişim hattını arayarak bu kodu tuşlamak yeterli oluyor. Bu işlem yapıldıktan sonra, aranan numara tuşlanarak normal telefon görüşmesi yapılıyor.

Tertip Kart ile ilgili ayrıntılı bilgi www.dogantelekom.com adresinden ya da 0212 478 0 272 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’nden alınabiliyor.

(*) Şehirlerarası-alan içi iller İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Erzurum, Antalya, Muğla, Adana, Diyarbakır, Samsun ve Trabzon olup, uygulama, bu iller arasında sabit bir telefondan yine sabit bir telefona yapılacak aramaları kapsıyor.