Yenilenmiş U2 iPod raflarda

164891719mi - Yenilenmiş U2 iPod raflarda

Apple, popüler müzik grubu U2’nun adını taşıyan iPod sürümünü yeniden tasarlayarak piyasaya sürdü. Yeni özel sürüm U2 iPod, 30 gigabaytlık bir depolama alanına sahip ve üzerinde U2 grubu elemanlarının imzalarını taşıyor. Ürün müzik çalabilmesinin yanı sıra fotoğraf gösterip, video da oynatabiliyor.

Popüler müzik topluluğu U2’ya adanan ve grubun ismini taşıyan iPod sürümü yeniden tasarlanarak iPod ve grubun hayranlarının beğenisine sunuldu. 5. jenerasyon iPod’ların potansiyeline sahip olan yeni “U2 Special Edition iPod”, 30 gigabaytlık bir depolama alanı sunuyor. Bu depolama alanı kullanıcılara 7.500 şarkı saklayabilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar isterlerse 25 bin fotoğraf veya 75 saatlik video da saklayabiliyorlar.

Siyah paslanmaz çelik gövdeye sahip yeni U2 iPod, “Auto-Sync” isimli bir teknolojiye de sahip. Bu teknoloji sayesinde müzikler, fotoğraflar, videolar, sesli kitaplar, podcast’ler ve popüler TV şovları otomatik bir şekilde İnternet üzerinden iPod’a indirilebiliyor. Ürünü satın alanlar ayrıca ücretsiz olarak 30 dakikalık özel bir U2 videosunu iTunes müzik mağazasından indirebiliyorlar.

U2 Special Edition iPod’un fiyatı ise 350 dolar.