Ev sinemasında yeni bir deneyim

169097418wz - Ev sinemasında yeni bir deneyim

Ev elektroniği pazarının önde gelen isimlerinden Panasonic’in yeni ev sinema sistemi SC-HT990, yüksek kalitede ses deneyimi sunan “360 Derece Ses Dağılımı”, “Surround Zenginleştirici” ve “Yüksek Bas Sistem” teknolojilerini biraraya getirirken zarif tasarımı ile göz dolduruyor.

Panasonic yeni ev sinema sistemi SC-HT990, “360 Derece Ses Dağılımı”, “Surround Zenginleştirici” ve “Yüksek Bas Sistemi” teknolojilerini biraya getiriyor. “360 Derece Ses Dağılımı” teknolojisi sesin tüm alanda kusursuz dağılımını sağlarken, “Surround Zenginleştirici” seslerin akıcı ve sizi saran yumuşaklıkta çıkmasına olanak tanıyor. “Yüksek Bas Sistemi” sayesinde ise bas tonlar en düşük frekanslı seslerde bile duyulabiliyor.

SC- HT990 şık tasarımı ve sesi çevreleyen hoparlörleri ile üstün performans gösteriyor. İnce tasarımı ve elit çizgileriyle ev tasarımına uyum sağlayan 6 adet hoparlör evlerde yer kaplamadan kullanıma olanak sağlıyor. İleri teknolojisi sayesinde “multi-speaker” sistemleriyle rekabet edebilecek bir ses ambiyansı yaratan SC-HT990’a, KDV dahil 1.099 YTL’ye satışa sunuluyor.

1000 Watt (RMS) ses çıkışı bulunan SC-HT990, set içerisinde yer alan 4 adet 3 yollu “kule tipi” ön ve arka hoparlörler, merkez hoparlör ve subwoofer’ı ile şık tasarımını gözler önüne seriyor. SC-HT990, Dolby Digital, DTS ve Dolby Prologic II dekodere de sahip.

DVD- Audio, DVD-Video, DVD-RAM, DVD-RW, DVD-Video, DVD-R/+R/+RW, MP3, JPG, MPEG4, WMA, S-VCD, HighMAT(Seviye 2) ve popüler DİVX formatlarını destekleyen üründe entegre bir RDS’li dijital radyoya da bulunuyor.