1192218794 - Turkcell Messenger'e, İngiltere'den Ödül

Turkcell Messenger'e, İngiltere'den ödül


Turkcell'in “Anında Mesajlaşma” servisi Turkcell Messenger, İngiliz Global Telecoms Business dergisi tarafından “En Yenilikçi Mobil Anında Mesajlaşma Servisi” ödülüne layık görüldü.

İngiltere'de yayımlanan ve telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmaların yöneticilerinin yakından takip ettiği Global Telecoms Business dergisi, bu yıl ilk kez dağıttığı Yenilikçilik Ödülleri kapsamında “şirket ve tüketici servislerinde yenilikler” kategorisinde Turkcell'in “Anında Mesajlaşma” servisi Turkcell Messenger'ı “En Yenilikçi Mobil Anında Mesajlaşma Servisi” ödülüne uygun gördü.

Turkcell Katma Değerli Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, “Bu ödül Turkcell'in inovasyona verdiği değerin yurtdışında da Türkiye'deki kadar ses getirdiğinin sevindirici bir göstergesi. 2005 yılı başında pazara sunduğumuz Turkcell Messenger servisi, dünyadaki ilk mobil anında mesajlaşma servislerinden biri olmasının yanısıra kısa sürede diğer dünya operatörlerine de örnek oluşturan bir servis haline geldi. Bu tip yenilikçi uygulamalarla müşteri trendlerini oluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.