WD, daha küçük, daha gösterişli My Book harici depolama çözümlerini tanıttı: My Book Home Edition, My Book Office Edition ve My Book Essential Edition.


320 GB ila 1 TB arasında sunulan yeni My Book modelleri özel kullanıcılar dikkate alınarak tasarlandı. Evde kullanacaksanız değerli anılarınızın My Book Home Edition üzerinde otomatik ve sürekli olarak yedeklenmesini mutlaka hoşunuza gidecektir. Ofis kullanıcıları içinse My Book Office Edition’ın uzaktan erişim ve paylaşma becerileri oldukça işlevsel çözümler sunuyor. My Book Essential Edition, daha çok basit ve anlık depolama arayışındaki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

WD’nin markalı ürünler ve tüketici elektroniği grubunun başkan yardımcısı ve genel müdürü Jim Welsh “Dünyanın en çok satan harici sabit sürücü ailesini, tatiller yaklaşırken tam zamanında aldık ve çeşitli müşteri gruplarının özel ihtiyaçlarını çözecek şekilde yeniden tasarladık,”dedi ve ekledi;“Yeni My Book ailesiyle, WD sürekli yedekleme ve uzaktan erişim gibi değerli yeni özellikler sunarken, bu ürün ailesini bu kadar gözde yapan zerafet ve basitlik niteliklerini geliştiriyor.”

My Book Home Edition

My Book Home Edition, dijital fotoğraflarda ve videolarda yer alan, bebeğin ilk adımlarından ailece tatil kutlamalarına kadar, hayatın tüm dönüm noktalarını saklamak için zahmetsiz bir yol sunuyor. Şık ve toplanabilir My Book Home Edition karton kapaklı kitaplardan daha fazla yer kaplamıyor ve otomatik, sürekli yedekleme sayesinde kullanıcılar sürücüyü tüm değerli anılarını otomatik olarak depolayacak ve yedekleyecek şekilde ayarlayabiliyor.

My Book Office Edition

My Book Office Edition, önemli verileri çoklu hedef noktalarına yedeklemek ve açık dosyaları güncel ve güvenli tutmak için eşleştirme becerisiyle ticari varlıkları korumaya yönelik mükemmel çözümdür. Kullanıcılar ayarlayıp, unutabilirler; dosya My Book Office Edition üzerinde her değiştiğinde otomatik olarak yedeklenir. Yol savaşçıları My Book Office Edition’daki dosyalarına ürünle birlikte gelen Mionet® servisleriyle her yerden erişebilme becerisinden yararlanacaklar.

My Book Essential Edition

My Book Essential Edition ev veya ofis bilgisayarlarınıza daha fazla depolama kapasitesi eklemeye yönelik zahmetsiz bir yol sunuyor. Sürücüler çoklu bilgisayarlar arasında kolaylık ve uyumluluk sunan USB 2.0 arayüzüyle; sürücüyü bilgisayarla açıp kapatan SmartPower özellikleri ve 1 yıllık sınırlı garantiyle donatılır.