BBE6F006E94FFF41A4D35015b - İlk Aşkım

İlk aşklarıyla evlendiler!

atv'nin, çok yakında izleyiciyle buluşacak dizisi "İlk Aşkım"ın oyuncuları Oktay Kaynarca ve Pınar Altuğ çekimler için gelinlik ve damatlık giydi.

atv'nin yeni dizisi "İlk Aşkım" ekrana gelmek için gün sayıyor. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Pınar Altuğ'un paylaştığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizi, yıllar önce büyük bir aşk yaşayan ancak başkalarıyla evlenip çocuk sahibi olan iki sevgilinin, yeniden bir araya gelip evlenmesi ile ortaya çıkan komik olayları anlatıyor.

UFUKTA NİKAH YOK
Mart ayının sonlarına doğru izleyiciyle buluşacak olan dizinin aşıklarını canlandıran Oktay Kaynarca ve Pınar Altuğ dizi çekimleri için gelinlik ve damatlık giyerek Günaydın için özel pozlar verdiler. Üsküdar Evlendirme Dairesi'nde yapılan çekimlerde gelinlik ve damatlık giymenin heyecanını yaşayan ikili gerçek yaşamda henüz evlilik planlarının olmadığını, iş yaşantılarındaki yoğunluktan dolayı bu planlarını sonraya bıraktıklarını belirttiler.

4033C05F956C5B4597F3E1CFb - İlk Aşkım

ESKİ TÜRK FİLMİ GİBİ
Pınar Altuğ ve Oktay Kaynarca eski Türk filmlerini hatırlatacak olan yeni dizileri "İlk Aşkım"da mutlu bir aile tablosu çizecekler. Altuğ dizide iki çocuklu dul; Lale karakteri ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Kaynarca ise 3 çocuklu Murat'ı canlandırıyor. İlk Aşkım'ın sıcak ve samimi bir yapım olduğunu söyleyen ikili, izleyicinin kısa zamanda hikâyeyi benimseyeceğine inanıyor.