Acun Ilıcalı’dan yeni yarışma ‘Dilimin Ucunda’ - Acun Ilıcalı’dan yeni yarışma ‘Dilimin Ucunda’

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı yeni yayın döneminde ‘Dilimin Ucunda’ adlı yarışmayla ekranlarda yer alacak. Programda O Ses Türkiye’nin finalistleri yarışacak

‘Fear Factor’, ‘Survivor’, ‘Var Mısın Yok Musun’, ‘Devler Ligi’, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’, ‘Yok Böyle Dans’ ve ‘O Ses Türkiye’ gibi Türk televizyonlarının en çok izlenen Yarışma programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Acun Ilıcalı yeni sezonda ekranlara ‘Dilimin Ucunda’ yarışmasını taşıyacak. Birçok başarılı yarışma programına imzasını atan Ilıcalı geçen kasım ayında TV8’i satın alarak medya patronluğuna adım atmıştı. Televizyon dünyasında ‘Dahi çocuk’ olarak nitelendirilen Acun Ilıcalı, yeni yayın döneminde tv8’in en iyi kanallar arasındaki yerini alacağını açıklamıştı.

Moderatör Murat Dalkılıç

On yıl önce Türk pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç’ın sunuculuğunu yaptığı ve o dönemde birçok törende ‘En İyi Yarışma’ programı ödülünü alan ‘Hep Beraber’in bir benzeri olan ‘Dilimin Ucunda’ yarışmasının ilk etabında ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacak. Programın moderatörlüğünü ise Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç yapacak. Acun Medya ekibinin ‘Dilimin Ucunda’ yarışması için önümüzdeki birkaç hafta içinde deneme çekimlerine başlayacağı öğrenildi.