biri bana anlatsin - Biri Bana Anlatsın
Biri Bana Anlatsın
Beyazıt Öztürk NTV’de... Beyaz, yeni bir sohbet programıyla NTV’de başlıyor. Her gün tartıştığımız konular, yaşamdan kesitler Beyaz’ın eğlenceli üslubuyla “Biri Bana Anlatsın” da tartışılacak. Halkın nabzını en iyi tutan “habercilerden” biri olan Kadir Çöpdemir de programda Beyaz’a eşlik edecek ve tartışmaların bir parçası olacak. Programın ilk bölümünde “Bu Gençler 2023'te Daha İyi Bir Türkiye Yaratacak mı?” konusu ele alınacak. Şimdinin gençleriyle, Cumhuriyet’in 100.yılında Türkiye nasıl olacak? Sorusuna yanıt aranacak.

Konuklarla Gençler Tartışılacak
Farklı kesimlerden gençler kendilerini, yaptıklarını anlatacak, diğer yanda “yaşı daha ileri olan gençler” konuya kendi taraflarından bakacak. İlk programın konuklarından bazıları şöyle: Oyuncu Erol Günaydın, Prof. Oktay Sinanoğlu, sanatçı Çelik, oyuncu Dağhan Külegeç, Helin Avşar, Anadolu'nun Genç Liderleri Derneği kurucularından Aslı Yaman, Türkiye'nin En Genç Yazarı Eren Yanık...

Neler Konuşulacak?

Hafta boyunca herkes birbirine ne anlatıyorsa, evlerde, işyerlerinde, kahve sohbetlerinde, taksilerde, o hafta ne konuşuluyorsa “Biri Bana Anlatsın”da da onlar konuşulacak. Canlı ve seyircili yayınlanacak programa konuk olarak katılacak konuya hakim iki ayrı grup tartışacak. Farklı görüşteki fikirler çarpışacak, Beyaz tartışmacıları esprileri ile yönlendirecek.

Araştırma Desteği
Her programda program konusuyla ilgili bilimsel bir araştırma yer alacak. Stratejik Fokus araştırma şirketi Türkiye’yi temsil eden deneklere o konuya dair genel görüşünü soracak ve yüzdelerle ortaya koyacak. Ayrıca araştırmaya katılan deneklerden gelen sorular da konuklara aktarılacak. Stüdyodaki tartışmanın ardından araştırma şirketi deneklerin fikirlerinin değişip değişmediğini öğrenecek ve sonuç programda istatiksel olarak açıklanacak. Bakalım halkın görüşü tartışmaların sonunda değişecek mi?

Güldüren Gündem
Beyaz, ayrıca haftanın güldüren gündemini ve stand-up’ları ile ekrana taşıyacak.

Seyirciler de programa renk katacak, tartışmaların bir parçası olacak.

Perşembe 20.30'da