Kadınların en çok takip ettiği yayınlardan biri olan 'Cosmotürk'ün genel yayın yönetmeni Cenk Babaeren bu kez erkek ruhuna dokunuyor ve yazdığı günceyle aldatan erkekleri uyarıyor; bedelini ödemeye hazır mısınız?

Aldatmanın iki taraf için de ne kadar korkunç sonuçlar doğurduğunu anlatmaya çalışıyor belki de, Cenk Babaeren.

İçimizde bir sürü insanın yaşadığı ama çok azımızın dışa yansıttığı o noktayı irdeledi.

Şimdiye kadar yayınlanmış kitaplarda aldatılmış kadınlar yaşadıklarını dile getirdi...

Ancak bu kitapta, “aldatma” sonucu eşi tarafından terk edilmiş ve yaşadığı pişmanlığı, tüm sevgisine rağmen, sevdiği kadının gidişine seyirci kalan bir erkeği göreceksiniz...

“Niçin” ve “neden”lerle dolu o “boşluk”ta kalma durumunu adeta her satırında hissedeceksiniz...

Kadınlar ve erkekler için, bir ruhun “giz”li günlüğünden sunulan bu izler sanırım hepimizin içinde bir şeylere dokunacaktır...

CENK BABEREN KİMDİR?
1972 yılında İstanbul’da doğdu. 1994 yılında Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Fotoğraf Ana Sanat Dalı’na girdi.

Bir sene sonra İstanbul Bienali'nde, Vitrinler ve Sokaklar etkinliğinde özel fotoğraf çalışmaları sergilendi.

1995 yılında Cine5 Televizyonu reklam departmanı’nda başladığı görevine, 2005 yılında Show Radyo, Radyo5, Radyo Viva ve Radyo Nostalji’nin kurumsal iletişim müdürü olarak devam etti. 2006 yılında çalışmakta olduğu medya grubu’ndan istifa ederek Cosmoturk Yayın Grubu’nda genel müdür olarak çalışmaya başladı.

'Bir erkeğin Güncesi' Liman yayınlarından çıktı. Hayatı yaşarken insana dair tüm ayrıntıları içselleştirmeyi sevenlere özellikle tavsiye edilir.