Yıllar önce kadınların beğenerek okuduğu ve takip ettiği ‘Beyaz Dizi’ türü yeniden okurla buluşuyor.
243862 - İlk Türk Beyaz Dizisi...
Artemis Yayınları tarafından hazırlanan ve Hafta Sonu dergisinin eki olarak dağıtılan Beyaz Dizi kitapları ‘İlk Türk Beyaz Dizisi’ olma özelliğine sahip.
Artemis Yayınları, Beyaz Dizi geleneğini yeniden başlatıyor. Türk okurunun yakından tanıdığı kitap dizisi bu kez ‘Türk Beyaz Dizisi’ olarak sunuluyor.
Dizinin en önemli özelliği yazarlarının Türk olması ve roman kurgusunda tamamen Türk kahramanların yer alması.
Bugüne dek üç kitabı yayımlanan ‘Türk Beyaz Dizisi’ Hafta Sonu Dergisi’nin eki olarak okura ulaşıyor.
Artemis Yayınları’nın hazırladığı kitaplar, bir süre sonra kitabevlerinde de okurun beğenisine sunulacak.

AŞK VE ACI BİRARADA
Ana konusunu klasik Beyaz Dizi formatından alan Türk Beyaz Dizisi hakkında Artemis Yayınları’nın editörü Ilgın Sönmez şunları söylüyor:
“Bu kitaplarla beraber, erkekler ve kadınlar arasındaki gizemli kimya, herkesin, hepimizin başını döndürecek. Aşka ve aşka dair olanlara istediğimiz an ulaşabileceğimiz kitaplar olacak bunlar. Çok eğlenceli olacak.”

YAYIMLANAN KİTAPLAR:
-İlk aşkım-
İlk bakışta aşk mümkündür derler.
Biliyor musunuz? Gerçekten de mümkündür. Ama işte yine de aşkı sürdürmek, aşkı doyasıya yaşamak için sabretmek gerekir bazen.
Naz ve Nejat’ın hikâyesinde de böyle oldu...
Bir kadın, bir erkek ve onların arasındaki bağı asla koparmak niyetinde olmayan kaderin başlıca rollerini paylaştığı İlk Aşkım ile masumiyetin sivri dişlerini ve tutkunun vazgeçilmezliğini yaşayacaksınız.

-Unutma Beni-
Onların aşkı her ikisine de kesilen ağır bir ceza gibiydi adeta.
Birbirleri olmadan yapamıyorlardı. Hikâyeleri boyunca kimi zaman bu cezayla başa çıkmasını bildiler, kimi zamansa boyun eğmek ve katlanmak durumunda kaldılar.
Akasya’nın yaşadıkları hem her kadının imreneceği hem de her kadının başından geçmediği için şükredeceği türden, karmaşık, çözümsüz ve sancılı duygulardı.
Zaman geçiyordu. Öyle ya da böyle. Ama özlem, yani hasret hiç bitmiyordu. Hatta kavuştuklarında bile.
Çok erken öğrenmişti o. Birini kendinden çok sevmeyi ve bunun yetmediğini bilmeyi…

-Yaz Aşkı-
Kumru’nun iş gereği gitmek durumunda kaldığı Bodrum’da yaşayacakları, daha önceden hayal edebileceği türden değildi. Aşkların en güzelini de orada bulacaktı, acının en büyüğünü de yine orada çekecekti.
Eğlencenin baş şehrinde karşısına çıkan Oğuz ile birlikte daha önce hiç yaşamadığı hislerin tüm varlığını eritmesine izin verecek, kendini sarı sıcağın ve değişen hayatların etkisinden kurtarmak için çok büyük bir mücadele vermesi gerekecekti.
Sahilde geçen tüm o gecelerden sonra Kumru’yu artık bambaşka, hiç hesapta olmayan bir gelecek bekliyordu.