İstanbul’un en nezih yerlerinden birinde resim, müzik ve dans/bale dallarında çocuklara ve gençlere kurslar düzenleyen yepyeni bir sanat merkezi açıldı: 37 Sanat Merkezi.

252136 - Levent te bir sanat merkezi: 37

37 Sanat Merkezi, çocuğun seçici algılama gücünü, doğanın ona verdiği özel yetenekler düzeyine çıkarmak amacına ulaşmada yardımcı olmak üzere programlanmış. Merkez aynı zamanda, dünyaca ünlü İngiliz Kraliyet Sanat Akademisi “The Royal Academy”nin İstanbul Sınav Merkezleri’nden birisi konumunda.

252135 - Levent te bir sanat merkezi: 37

“Çocuğu yaşama ve sanata hazırlamak, ona geleceğin uyum ve başarılarını armağan edecek bir eğitim sorumluluğudur.”
[37 Sanat Merkezi]

37 Sanat Merkezi, İstanbul’un sosyal çevre ve ulaşım açılarından özel bir bölgesi olan Levent’te konumlanmış.

Bina, fizik özellikleri açısından, bahçe içerisinde villa konumunda olup, müzik stüdyo alanındaki güçlü ses izolasyonlarıyla, resim çalışmaları için uygun doğal aydınlanma faktörleriyle ve ev ortamı sıcaklığıyla ayrıcalıklı.

Sanat eğitimi, alanında donanımlı, çocuk ve genç psikolojisini iyi bilen ve kişinin gelişimine uygun yönlendirmeyi doğru şekilde yapabilecek başarılı eğitim kadrosuyla hizmet veriyor.


37 Sanat Merkezi’nin Aktiviteleri

-Sergiler
-Konferanslar
-Atölyeler
-Dinletiler
-Yıl sonu gösterileri
-The Royal Academy sınavları

Uluslararası Çizgide Çıkış Programları
37 Sanat Merkezi, dünyaca ünlü İngiliz Kraliyet Sanat Akademisi “The Royal Academy”nin İstanbul Sınav Merkezleri’nden.

The Royal Academy’nin 37 Sanat Merkezi’ne vermiş olduğu bu ayrıcalık, öğrencilerin eğitimlerinde bir portfolyo dosyası oluşturmaları açısından önemli.

Resim, müzik ve dans gibi sanat dalları, geleceğe doğru uzanan gizemli organizma için, “oyun” kimliğiyle yaşadığı muhteşem deneyimler, bir dışavurum ve anlatım yöntemi.

Stüdyo ve Atölye Programları
Müzik programları, haftada bir bireysel enstrüman dersleri, yine haftada bir grup solfej çalışmaları şeklinde, enstrümanın cinsine göre uygun ortamlarda; resim programı, yaş grupları ve becerileri doğrultusunda oluşturulan beşer kişilik gruplar halinde; bale ve dans çalışmaları ise yine yaş gruplarına göre yürütülmekte.

Profesyonel sanat eğitimi veren kurumlar, özel yetenek sınavları ve mülakat yöntemiyle öğrenci almakta. 37 Sanat Merkezi, gençlerin bu yetenek sınavlarına hazırlanması için alanında çok başarılı olduğunu kanıtlamış eğitimcileri kadrosunda bulunduruyor.

Profesyonel Sanat Eğitim Kurumları’na Hazırlama Eğitim Programları
-Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık programları
-Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık programları
-Konservatuarlara hazırlık programları


37 Sanat Merkezi
Sümbül Sokak - Numara: 37
Levent - İstanbul

Tel: 212 2780190-5
Faks: 2122683675
e-mail: 37sanatmerkezi@ertug.com.tr
web: www.37sanatmerkezi.com