1069 - Hayal Kahvesi Bu Hafta BursadaHAYAL KAHVESİ BU HAFTA BURSA’DA
spacer - Hayal Kahvesi Bu Hafta Bursada
spacer - Hayal Kahvesi Bu Hafta Bursada

İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan biri olan Hayal Kahvesi artık Bursa’da.


İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan biri olan Hayal Kahvesi artık Bursa’da. 17 Şubat’ta açılan mekanda birbirinden özel performanslar Bursalılarla buluşmaya devam ediyor. Hayal Kahvesi Bursa’da bu haftaiçi Vedat Özdemiroğlu, Bulutsuzluk Özlemi, Murat Meriç Bursalılarla buluşurken haftasonu ise Chantage ve Mirkelam&Kargo performanslarını sergileyecek.


Açıldığı günden buyana Bursalıların gözde mekanı olan Hayal Kahvesi Bursa’da bu hafta Salı günü Vedat Özdemiroğlu saat 22:00’de “Tek Kişilik Komiklik” adlı gösterisiyle Issız adam’dan Türklük hallerine, Aşkı Memnu’dan politikacılara, kadın-erkek ilişkilerinden reklamlara kadar birçok konuyu geniş bir yelpazeyle izleyenlere aktaracak. Bu gösterinin biletleri aynı gün Hayal Kahvesi Bursa’nın kapısından 10 TL’ye satılacak.
Çarşamba günü 20. müzik yıllarını kutlayan Türkiye’nin unutulmaz grubu Bulutsuzluk Özlemi saat 22:30’da Bursalılarla buluşmak üzere Hayal Kahvesi Bursa’da olacak. Bu muhteşem konseri izlemek isteyenler aynı gün kapıdan 25 TL’ye biletlerini alabilirler.
Haftasonuna girmeden Perşembe günü ise Murat Meriç rock’ın ülkemizde katettiği yolu sesli ve görüntülü bir gösteriyle Bursalılara anlatacak. Saat 22:00’de başlayacak olan gösterinin bileti Hayal Kahvesi Bursa’nın kapısından 10TL’ye satılacak.
26 Şubat Cuma ve 27 Şubat Cumartesi günleri ise Chantage ve Mirkelam&Kargo grubu Hayal Kahvesi Bursa’da performanslarını sergileyecek.