Can Tütün tarafından yazılan kitap çok kısa bir süre içinde raflardaki yerini alacak.. Yazar, sosyal medya tarafından bir hayli tanınan ve kendi türünde yazılar yazan ve yazmaya devam eden bir kişidir.. Masaüstü ve Dizüstü Edebiyatı dediğimiz sosyal medya edebiyatından gelir.. Hiçbir akımdan ve türden etkilenmeden salt yazma amaçlı yazılan bu kitabı okumanız şiddetle tavsiye edilir..
Yazara ait kitapta geçen bir kaç söz;

"Boğazında mı kaldı öpüşlerim? Helal sevgilim, helal.."

"Bir kadınla başlar herşey.. Doğarsın.. / ve bir kadınla biter herşey.. Aşık olursun.."

"Sana iki çift lafım var! / Git-me.."

"Yağan bi yağmur bile olmak istemiştim bir zamanlar / tenine bu denli özgürce düştüklerinde.."

"Hayat hiçbir zaman; 'Ben denedim, çok iyi.. Bir de sen dene..' demez.. / Önce denetir, sonra 'Nasıldı?' diye sorar sadece.."

Kitabın arka kapağında yazan kısa düz yazı ise;

"Sabah iyi kalkmıştım oysa ki, sağlam kalkmıştım. Mücadele ediyordum günlerdir kendimle, pes et diyen egomla. Bugün de mücadelemin bir parçası olacaktı işte. Kararlıydım; hatalarımı telafi etmeye, onu tekrar kazanmaya, gözlerindeki ışıltıyı yeniden görmeye, elini tutmaya, göğsümde başını hissedip, şükretmeye o ana. Kaç kere provasını yapmıştım zihnimde. Kaç kere titremiştim kokusunu hissedip burnumda. Direndim yine; dayanmaya, moralimi yüksek tutmaya gayret ettim. Ta ki akşama kadar! Ne o cep telefonu denilen şey çaldı bugün, ne de aradıklarım açtı. Yattım. Aldım elime telefonu. Bir mesaj yazdım. "Benim umudum yok ki...". Yazdım da, kime gönderecektim peki? Rehberi dolaştım. Aramayanın ve açmayanların isimlerini bir bir geçtim. Kimse kalmadı. Ben de kendime gönderdim mesajımı. Kazanan sadece operatördü, ben ise "kaybedenler kulübünün en değerli üyesi".."Yazarı online bir şekilde takip etmek isterseniz ya da yazara ulaşmak isterseniz, aktif olarak kullandığı twitter sayfası aşağıda mevcuttur.www.twitter.com/CnTtn