Türkiye’nin ismini uluslar arası arenada tanıtılmasında büyük katkı sağlayan dünyaca ünlü müzisyenler Fahir Atakoğlu ve Sertab Erener 8. Antalya Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nin konuğu oluyor.

Senfonik çalışmalarıyla yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın değişik ülkelerinde çok özel bir müziksever kitlesine hitap eden Türk piyanist-besteci Fahir Atakoğlu ve buğulu sesiyle yorumladığı şarkılar ile oldukça geniş dinleyici kitlesine sahip olan Sertab Erener daha önce de pek çok kez birlikte konser verdi. İkili son olarak Amerika’da, Los Angeles Kodak Tiyatrosu ve New York Carnegie Hall’de verdiği iki konserde dakikalarca ayakta alkışlanmıştı.

Fahir Atakoğlu ve Sertab Erener 8. Antalya Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nin de eski ve yeni eserlerden derledikleri bir repertuar ile sahne alacak. Ayrıca ikili konserde izleyenlere Fahir Atakoğlu’nun reklamlar için bestelediği ve Sertap Erener’ın seslendirdiği unutulmaz müziklerden de örnekler vererek keyifli anlar yaşatacak.

Müzikseverler, festival biletlerini biletix'denve Antalya Kültür Merkezi, Antalya Migros Vakkorama ve Antalya Muske Turizm’den temin edebilirler.

Yer : Antalya Kültür Merkezi
Tarih : 29-30 Kasım 2007
Saat : 20:30