ENKA KÜLTÜR SANAT'TAN BAHARA SANAT DOLU "MERHABA!"...

Yıllardır kültür-sanat etkinliklerinin en önemli isimleri arasında yer alan ENKA Kültür Sanat; 22. ENKA Kültür Sanat Bahar Etkinlikleri ile yoluna devam ediyor! ENKA izleyicileri, baharı 2 Mart – 11 Mayıs 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek tiyatro oyunları, sergiler ve konserlerle karşılıyor.

22 yıldır kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ENKA Kültür Sanat; kış, bahar ve yaz aylarında olmak üzere yılda üç kez düzenlediği kültür-sanat etkinliklerinde, birbirinden önemli sanatçı ve grupları ağırlıyor.

22. ENKA Kültür Sanat Bahar Etkinlikleri; 2 Mart 2010, Salı günü saat 19:00’da gerçekleşecek Mustafa Orkun Müftüoğlu resim sergisi açılışı ve Oyun Atölyesi’nin saat 20:30’da sergilenecek “7” (Şekspir Müzikali) adlı, sezona damgasını vuran müzikali ile başlayacak. 11 Mayıs tarihine dek devam edecek etkinlikler; ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda gerçekleşecek tiyatro oyunları ve konserler ile ENKA Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilecek sergilere ev sahipliği yapacak.

Başlama saati 20:30 olan tiyatro ve konserlerde, koltuk sayısının sınırlı ve yerlerin numarasız olması dolayısıyla, önceden rezervasyon yaptırılması gerekirken; 22. ENKA Kültür Sanat Bahar Etkinlikleri kapsamındaki sergiler, hafta içi 10:00-16:30 saatleri arasında, etkinlik günlerinde ise etkinlik bitimine dek ziyaret edilebilecek.

Dileyen katılımcılar, her etkinlik öncesi saat 19.00’da Taksim – AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile etkinlik merkezine ulaşabiliyorlar. Etkinlik bitiminde ise, ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’ndan kalkacak servis, konukların Taksim – AKM’ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinliklerden en az iki gün önce ENKA ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.