En Mutlu Kim? -Çocuk Oyunu-
Yavuz Pekman'ın yazdığı, Hayrettin Arslanoğlu'nun yönettiği müzikli çocuk oyunu 'En Mutlu Kim' ile küçük büyük herkese çocuk olmanın değerini ve hep çocuk kalabilmenin sırrını anlatan Akbank Çocuk Tiyatrosu bu senede oyunlarını özel olarak tasarlanan 'sahne vagonda' sahneledi.

Yer:Akbank Sanat, İstanbul Avrupa, 11 - 18 Haziran 2011
Yavuz Pekman’ın yazdığı, Hayrettin Arslanoğlu’nun yönettiği müzikli çocuk oyunu ’En Mutlu Kim’ ile küçük büyük herkese çocuk olmanın değerini ve hep çocuk kalabilmenin sırrını anlatan Akbank Çocuk Tiyatrosu bu senede oyunlarını özel olarak tasarlanan ’sahne vagonda’ sahneledi.

Sahnelediği 41 oyunla birkez daha onbinlerce çocuğa tiyatronun neşesini, keyfini ve hüznünü taşıyan Akbank Çocuk Tiyatrosu sadece çocukların değil dedelerin, annelerin ve babalarında en çok ilgi gösterdiği etkinlik oldu turne boyunca. Artık hiç tereddüt etmeden söyleyebilirizki Akbank Çocuk Tiyatrosunun her gittiği ilde ve ilçede yolunu gözleyen çocuklar var... Yaşları ne kadar küçük olursa olsun tiyatromuzu ve oyuncularımızı daha ilk görüşte tanıyıp bir anda onların en yakın arkadaşı olan minikler...


Mekan: Akbank Sanat
İstiklal Cad. No:8 34435 Beyoğlu-İstanbul
Tel: (0 212) 252 35 00-01
Bilet Fiyatları: Tam 6,00 - Öğrenci 3,00