Hisseli Harikalar KumpanyasıTarih : 26 Haziran Salı, 21:00 - 27 Haziran Çarşamba, 21:00
Mekan : Harbiye Açıkhava Tiyatrosu.

Bilet fiyatları
1.Kategori: 86 YTL
2.Kategori: 76 YTL
3.Kategori: 66 YTL
4.Kategori: 56 YTL

Müzikal, ilk olarak 1979 yılında Egemen Bostancı'nın yapımcılığında Şan Sineması'nda seyirciyle buluşmuştu. 1982 yılına kadar Türkiye'nin dört bir yanında 600' ü aşkın temsil gerçekleştiren müzikalde, Erol Evgin, Nevra Serezli, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Mehmet Ali Erbil, Turgut Boralı ve İlyas Salman rol almışlardı. 40 Kişilik kadrosu, kostümleri, dekorları ve müzikleri ile zamanının en büyük prodüksiyonu olan Hisseli Harikalar Kumpanyası, sahnelendiği sürece manşetlerden inmemişti.

Müzikalin, BKM'nin yapımcılığında hazırlanan 2007 versiyonunda da Erol Evgin başrolde. Evgin'e Ayça Varlıel eşlik ediyor. Hisseli Harikalar Kumpanyası 2007'nin kadrosu şöyle devam ediyor: Ayşen Gruda, Ruhsar Öcal, Kartal Kaan, Nuri Gökaşan, Selahattin Taşdöğen, Umut Kurt, Nazlı Tosunoğlu ve Ezgi Mola.

Hisseli Harikalar Kumpanyası Hakkında...

HİSSELİ HARİKALAR KUMPANYASI'nın dekorunu Osman Şengezer; kostümlerini Güler Yiğit ve Osman Şengezer hazırlıyor. Dans gösterilerini Dans @ Company dansçılarının sergilediği müzikal, yıllar önce olduğu gibi yine dev bir prodüksiyon olarak sahneye taşınıyor. Erol Evgin'le 10 yıldır birlikte çalışan Firuz İsmailov, hem piyano çalıyor hem de orkestrayı yönetiyor. Müzikalin orijinal hali korunarak, güncellendiği 2007 versiyonunda oyuncular, dansçılar, orkestra ve teknik ekip ile birlikte yaklaşık 50 kişilik bir kadro görev alıyor.

Müzikal, Anadolu'daki bir çadır tiyatrosunda geçiyor. Hisseli Harikalar Kumpanyasının assolisti, büyük bir gazinoya transfer olunca, acil olarak bir assolist bulunması gerekir. Ve kadrodan bir şanslı seçilir! Ancak kumpanyanın gösteri yaptığı köyün ağası da yeni assoliste aşık olur. Ve işler karışır!


Yer: Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
Tarih: 26 Haziran
Saat: 21.00