GvioFnsPll - Böyle Bitmesin dizisinin konusu nedir


Her evliliğin ikinci bir şansı hakkettiği sloganıyla yayınlanmaya başlayacak dizide, evli çiftlerin hayatlarında ki zorlukları ve bu zorlukların onları boşamanın eşiğine nasıl getirdiğini anlatacak bir durum dizisidir. Özellikle son zamanlarda Türkiye'de artan boşanma sayısının üzerinde duracak dizimizin başrol oyuncuları da bu şartları ve durumlarını özetleyecek.

Dizinin yapımcısı olan Atyapım genel Koordinatörü Selim Tarı dizi hakkında;

Böyle Bitmesin; bütün kozlarını aile üzerine oynayan, bütün derdini aile üzerinden anlatan bir tür dizisidir. Türkiye’de son 20 yılda hızla artan boşanmalar, bu boşanmaların ilginç içerikleri, toplumun bu artışa direnemeyişi,ülkenin doğusuyla batısı arasında bu artış noktasındaki farkın gittikçe kapanıyor olması bize bir şey işaret ediyordu. Şüphesiz, boşanma denen şey,aile mefhumuyla ilgili en büyük kriz noktasıydı. Ve bir şeyi tanımlamanın en temel yollarından birisi onun karşıtıyla aynı çerçevenin içine alınmasıydı.

Biz aileyi bütün yönleri ile anlatmak istiyoruz. O yüzden boşanmaları ve özelde ailelerin parçalanmasını engellemeye çalışan bir ekibin, her bölüm farklı bir aileyle,her bölüm farklı bir boşanma sebebiyle, her bölüm farklı bir çatışmayla ve sonuç olarak her bölüm farklı bir mesajla karşı karşıya kalacağı episodik bir tür dizidir dedi.